Home » Arxius » 2009



20172016201520142013201220112010200920082007200620052004200320022001
20001999199819971996199519941993199219911990198919881987198619851984
1983198219811980197919781977197619751974197319721971197019691968
Sitges - 42ed. Festival Internacional de Catalunya (1/10 - 12/10)
Títol Director
1 Pater Sparrow (Zoltán Verebes)
20th Century Boys-Chapter 2 Yukihiko Tsutsumi
20th Century Boys-Chapter 3 Yukihiko Tsutsumi
2:22
44987373-V
50 Años en la Luna
9 Shane Acker
A Clockwork Orange Stanley Kubrick
A Nightmare on Elm Street Wes Craven
Accident Soi Cheang
Accidents Happen Andrew Lancaster
Acte de l'Acadèmia
Air Doll
Alien Ridley Scott
Allons-Y! Allonzo!
Alma
Almaritsu
Amer
Angels with Dirty Wings Roland Reber
Babylon 2084
Backwards
Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans Werner Herzog
Battle Games
Best Worst Movie Michael Paul Stephenson
Black Dynamite Scott Sanders
Book of Blood Jon Harris
Break Matthias Olof Eich
Brigadoon
Bronson Nicolas Winding Refn
Cada ver es...
CAM2CAM
Cargo Ivan Engler & Ralph Etter
Carlota
Carriers Àlex i David Pastor
Celda 211 Daniel Monzón
Chaw Shin Jung-won
Classe Magistral Clive Barker: El que porta l'infern
Classe Magistral Fabricant Metropia: Tarik Saleh (director), Martin Hultman (director artístic)
Classe Magistral Jaume Collet-Serra: Treballant a Hollywood
Classe Magistral Vincenzo Natali: El Fantàstic segons Vincenzo Natali
Classe Magistral Walter Hill: Caminant pels carrers de foc
Classe Magistral: Shinya Tsukamoto: El fantàstic segons Tsukamoto
Coach
Codswallop
Cold Souls Sophie Barthes
Colin Marc Price
Coraline 3D
Cropsey Joshua Zeman & Barbara Brancaccio
Crows 2 Takashi Miike
Curts d'animació a competició I
Curts d'animació a competició II
Curts fantàstics a competició I
Danse Macabre
Dead Snow Tommy Wirkola
Deadwalkers
Deliver us from the Evil Ole Bornedal
Doghouse Jake West
Dogtooth (Kynodontas) Yorgos Lanthimos
Dorian Gray Oliver Parker
Dos manos zurdas y un racimo de ojos manchados de gris
Dread Anthony DiBlasi
El cielo lloró
El Círculo Goligher
El Espíritu de la Colmena
El Perro
El sueño del mono loco
El Vampiro
Enter the Void Gaspar Noé
Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance Kazuya Tsurumaki i Masayuki
Facteur Mineur
Fenix
First Squad. The Moment of Truth Yoshiharu Ashino
Gala Méliès
Game of the Dead
GENIUS PARTY
Genius Party Beyond
George A. Romero's Survival of the Dead George A. Romero
Ghostbusters Ivan Reitman
Giallo
Goemon Kazuaki Kiriya
Grace Paul Solet
Haeundae Yun Je-gyun
Hard Revenge Milly Takanori Tsujimoto
Hard Revenge Milly Bloody Battle Takanori Tsujimoto
Heartless Philip Ridley
Hierro Gabe Ibáñez
Hypothermia
In the Attic: Who has a Birthday Today? Jirí Barta
In the Name of Art
Independencia Raya Martin
Ingrid Eduard Cortés
Ink
IP Man Wilson Yip (Yip Wai-shun)
Irene
Jugando con números
Kagamiko (The Mirror Girl)
Killer
Kinatay Brillante Mendoza
King of Thron Kazuyoshi Katayama
Korscha
L'Homme a la Gordini
La caixa màgica
La casa sin fronteras
La Horde Yannick Dahan i Benjamin Rocher
La madre muerta
La terre de la folie Luc Moullet
La Vuela
La Vuelta
Las crueles
Lascars (Round Da Way) Albert Pereira-Lazaro i Emmanuel Klotz
Le Petit Dragon
Le Visage
Les Derniers Jours du Monde Jean-Marie & Arnaud Larrieu
Les Ventres (The Bellies)
Les yeux sans visage Georges Franju
Lesbian Vampire Killers Phil Claydon
Lesbos Invaders From Outerspace
Loft Erik Van Looy
Los que lloran solos
Los secretos de Coraline
Macabre The MO Brothers (Timo Tjajanto i Kimo Stamboel)
Magus Maximus
Mahakaal (The Monster) Tulsi i Shyam Ramsay
Malfunction
Malice in Wonderland Simon Fellows
Maquetas
Marató
Marató Auditori
Marató Prado
Marató Retiro
Marisa
Mary and Max Adam Elliot
Merantau Gareth Huw Evans
Metropia Tarik Saleh
Mi vecino Totoro (Tonari no Totoro)
Millennium 2
Misterios de Ultratumba
Monsters and Rabbits
Moon Duncan Jones
Morphia Alexei Balabanov
Mr. Nobody Jaco van Dormael
Murderer
Musashi: The Dream of the Last Samurai Mizuno Nishikubo (Toshihiko Nishikubo)
Nadie inquietó más Gustavo Leonel Mendoza
Ne te retourne pas Marina de Van
Night of the Living Dead 3D
Nightmares in Red, White and Blue Andrew Monument
Nomansland
Not Yet
Nova Autoria
Nova Autoria - Curts Premiats
Nucingen Haus Raúl Ruiz
Nymph Pen-ek Ratanaruang
O Lucky Malcolm
Oblivion Island: Haruka and the Magic Mirror Shinsuke Sato
Oedipe
Old Number Seven
One of Those Days
Orphan Jaume Collet-Serra
Out of Our Minds
Paciencia de la memoria
Palermo Shooting Wim Wenders
Pandorum Christian Alvart
Panique au Village Stéphane Aubier i Vincent Patar
Paranormal Activity Oren Peli
Paris by the Night of the Living Dead
Pathos
Pel·lícula a confirmar / Película a confirmar / Film to be confirmed
Per un ull de la cara
Photograph of Jesus
Pin Up
Pit and the Pendulum Roger Corman
Pontypool Bruce McDonald
Por la cara
Post screening Malcolm McDowell
Post screening Malcolm McDowell
Primer Contacte
Puppetboy
Re- Diferents camins, un objectiu comú
Recon 2023: The Gauda Prime Conspiracy Christian Viel
red
Rouge Pontiac
Samurai Princess Kengo Kaji
Sebastian's Voodoo
Shadow Federico Zampaglione
Smashcut Lee Gordon Demarbre
Solomon Kane Michael J. Bassett
Son & Moon (Diario de un astronáuta) Manuel Huerga
Sorority Row Stewart Hendler
Splice Vincenzo Natali
Spot Trident
Strigoii
Summer Wars Mamoru Hosada
Sutphin Blvd
Swingers
Symbol Hitoshi Matsumoto
Taula rodona: 30 anys de la revista Fangoria, amb Anthony Timpone (director i editor)
Taula Rodona: Torna l'Espai Sideral - Manel Huerga, Iván Engler i Duncan Jones
Tetsuo: The Bullet Man Shinya Tsukamoto
The Bedfords
The Boy Who Wouldn't Kill
The Cat Piano
The Children
The Collector Marcus Dunstan
The Countess Julie Delpy
The Descent 2 Jon Harris
The Eclipse Conor McPherson
The Forbidden Door Joko Anwar
The Forest Ashvin Kumar
The Frost Ferran Audí
The Haunted World of El Superbeasto
The Hills Run Red Dave Parker
The Hole 3D Joe Dante
The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient Weapon
The Horseman Steven Kastrissios
The House of the Devil Ti West
The Human Centipede Tom Six
The Hurt Locker Kathryn Bigelow
The Imaginarium of Dr. Parnassus Terry Gilliam
The Lady and the Reaper
The Last Breath
The last drag
The Loved Ones
The Machine Stops
The Necktie (La noeud Cravate)
The Not-So-Great Eugene Green
The Revenant Kerry Prior
The Road John Hillcoat
The Secret of Kells Tomm Moore
The Spine
The Tale of Little Puppetboy
The Taxidermist
Thirst Park Chan-wook
Timer Jac Schaeffer
Toy Story 3D John Lasseter
Tràiler
Tràiler "Ninja Assassin"
Tràiler de "Avatar 3D"
Tràiler de "La Herencia de Valdemar"
Tràiler de "The Broken Imago"
Tràiler de "The Spanish Movie"
Tràilers Disney
Trickster
Trobada amb els germans Pastor, directors de "Carriers" (Infectados)
Trobada amb l'actor Paul Naschy: Memòries de Naschy
Trobada Park Chan Wook: El Fantàstic segons Park Chan Wook
Troll 2
Twilight Saga: New Moon Preview
Un Lac Philippe Grandrieux
Valhalla Rising Nicolas Winding Refn
Vampire Girl vs. Frankenstein Girl Naoyuki Tomomatsu & Yoshihiro Nishimura
Vampyres (Las hijas de Drácula)
Van Diemen's Land Jonathan auf der Heide
Veerana (Vengeance of the Vampire) Tulsi i Shyam Ramsay
Vengeance Johnnie To
Viaje al más allá
Virtual Dating
Visage Tsai Ming-liang
Viva la muerte! Autopsie du Cinéma Fantastique Espagnol
Wasting Away Matthew Kohnen
When it will be Silent
White Lightnin' Dominic Murphy
Yamagata Scream Naoto Takenaka
Yanindara
Yatterman Takashi Miike
Yona Yona Penguin Rintaro
Youth Without Youth Francis Ford Coppola
Zombie 2 Lucio Fulci
Zombieland Ruben Fleischer
Zombies and Cigarettes
Zone of the Dead Milan Konjevic i Milan Todorovic
[REC] 2 Jaume Balagueró i Paco Plaza
¡Bruja, más que bruja!
Go to top | AVÍS LEGAL | Sitemap | Política de privacitat | Condicions de venda
Sant Honorat, 32-34. 08870 Sitges (Barcelona) Tf. +34 93 894 99 90 · +34 671 552 188