Home » Arxius » 2010



20162015201420132012201120102009200820072006200520042003200220012000
19991998199719961995199419931992199119901989198819871986198519841983
198219811980197919781977197619751974197319721971197019691968
Sitges - 43ed. Festival Internacional de Catalunya (7/10 - 17/10)
Títol Director
...Stay
12 rosas para Julia
14 Blades Daniel Lee (Lee Yan-kong)
14 Days With Victor Román Parrado
5150 Elms Way (5150 Rue des ormes) Éric Tessier
7 days (Les 7 jours du Talion) Podz (Daniel Grou)
8th Wonderland Nicolas Alberny & Jean Mach
A Horrible Way to Die Adam Wingard
A New Life! (Une nouvelle vie!)
A Serbian Film Srdjan Spasojevic
A Woman, A Gun and a Noodle Shop Zhang Yimou
ADA: Zombilerin dügünü
After.Life Agnieszka Wojtowicz-Vosloo
Agnosia Eugenio Mira
Agnosia (2)
Ahong
Alice Jacobs is Dead
Alien vs Ninja Seiji Chiba
All About Evil
All Flowers in Time
Alucardos Retrato de un Vampiro
American Grindhouse Elijah Drenner
Amphibious 3D Brian Yuzna
Angry Man
Animal Control
Año Kurosawa
Apollo
Apollo 11, un pas en fals?
Arkadia
Asami is the yakuza hunter. Part 1: The ultimate battle royale / Part 2: The revenge duel in hell
Atrocious Fernando Barreda Luna
Bedevilled Jang Cheol-soo
Besouro João Daniel Tikhomiroff
Birdboy
Birdemic
Black Death Christopher Smith
Black Heaven (2)
Black Heaven (L'autre monde) Gilles Marchand
Black Lightning (Chernaya Molniya) Dmitriy Kiselev & Alexandr Voytinskiy
Blood River Adam Mason
Bodyguards and Assassins Teddy Chen
Brigadoon: Eaten, Seven & Alucardos
Brigadoon: Imagen D.E.A.T.H.
Brigadoon: Luchadores enmascarados, Japan Madness y presentaciones
Brigadoon: Mega Maratón
Brigadoon: Premi Brigadoon Paul Naschy, Mick Garris & Robert Englund
Brigadoon: Sergio Martino, The Godfather of Gore & Jesús Franco
Brigadoon: Slasher, Troma & Spanish Explotation
Brigadoon: Suspiria, Manuel Esteba & Paul Naschy
Brigadoon: V, TAC & Mondo Macabro
Brigadoon: Zombies turcos y cine de terror independiente
Brutal relax
Caged (Captifs) Yann Gozlan
Carne de neón Paco Cabezas
Catfish Ariel Schulman & Henry Joost
Cauchemar, à l'amour et à la folie
Chatroom Hideo Nakata
Clash (Bay Rong) Le Thanh Son
Claustro Fobia
Clemency
Cold Fish Sion Sono
Colony Carter Gunn & Ross McDonnell
Colorful Keiichi Hara
Condenados a luchar
Confessions Tetsuya Nakashima
Control
Cría Cuervos
Curts d'animació a competició I
Curts d'animació a competició II
Curts- Oficial Fantàstic Panorama a competició I
Curts- Oficial Fantàstic Panorama a competició II
Damned by Dawn Brett Anstey
Dance with the devil (La terrible malediction)
Danny Boy
Defendor Peter Stebbings
Déjate morder
Detective Dee and The Mystery of Phantom Flame Tsui Hark
Deus Irae
Dispongo de barcos Juan Cavestany
Dolorosa
Donnie Darko (Director's Cut) Richard Kelly
Dracula's Daughters vs Space Brains
Dream Home Pang Ho-cheung
Dreams
Earthling Clay Liford
Easy Money (Snabba Cash) Daniél Espinosa
El bosque del lobo
El gran amor del Conde Drácula
El grifo (The Faucet)
El hombre que vio llorar a Frankenstein
El hombre que vio llorar a Frankenstein (2)
El horror de la dama del lago
El jardín de las razones perdidas
El Mago Maníaco
El mirall
Empusa
Escape
Everything will be fine Christoffer Boe
Evil in the Time of Heroes Yorgos Noussias
Exhale
Fase 7 (Phase 7) Nicolás Goldbart
Fase 7 (Phase 7) BACK UP
Fear at 400 Degrees: The Cine-Excess of Suspiria
File Under Miscellaneous
Fin Luis Sampieri
Finisterrae Sergio Caballero
Fire of Conscience Dante Lam
Fly
Fossil Memory (Mémoire Fossile)
FRAGMENTOS para una historia del otro cine español
Freakonomics Eugene Jarecki & Heidi Ewing & Morgan Spurlock & Rachel Grady & Seth Gordon & Alex Gibney
Freddy
From Within
Frozen Adam Green
Gallants Derek Kwok & Clement Cheng
Gear School - Plug & Play
Get Stuffed
Golden Swallow Chang Cheh
Hand Soap
Hatchet II Adam Green
Helldriver Yoshihiro Nishimura
Henri-Georges Clouzot's Inferno (L'Enfer d'Henri-Georges Clouzot) Serge Bromberg & Ruxandra Medrea
Herois (Héroes) Pau Freixas
Herschell Gordon Lewis - The Godfather of Gore Frank Henenlotter & Jimmy Maslon
Higanjima Kim Tae-gyun
Home Delivery
Hybrid 3D Éric Valette
I saw the Devil Kim Jee-woon
I Spit on your Grave Steven R. Monroe
I Want To Be A Soldier Christian Molina
In the Woods Angelos Frantzis
Insidious James Wan
Into Eternity Michael Madsen
Invisible Eyes Olivier Cohen
Ip Man 2 Yip Wai-shun (Wilson Yip)
Island of Death
Isolation Stephen T. Kay
Jack
Jackboots on Whitehall Edward McHenry & Rory McHenry
Jaulas (Cages)
Je t'aime
Jonah Hex Jimmy Hayward
Juan con miedo
Jugando con la muerte
Kaboom Gregg Araki
Kanikosen Sabu (Hiroyuki Tanaka)
Katacric Katacrec
Kosmos Reha Erdem
L.A. Zombie Bruce LaBruce
La cabina
La casa muda (The Silent House) Gustavo Hernández
La culpa (The Guilt)
La doppia ora (The double hour) Giuseppe Capotondi
La edad del sol
La Hora Misteriosa
La lona
La maternidad 3D
La mirada circular
La Morsure (The Bite)
La nit que va morir l'Elvis Oriol Ferrer
La posesión de Emma Evans (Exorcismus) Manuel Carballo
La sombra prohibida (The forbidden shadow) José Luis Alemán
La Verdad Sobre el Caso de la Moneda Hipnotizadora
La Wikipeli: Miedo
Land of the Heads (Au pays des têtes)
Lapse
Last Seen Wearing
Lastrain
Le malinconiche pene del grom
Legend of the Fist: The Return of Chen Zhen Andrew Lau (Lau Wai-keung)
Les bessones del carrer de Ponent
Let me in (Déjame entrar) Matt Reeves
Leyenda
Life 2.0 Jason Spingarn-Koff
Lights Out (Simon Werner a disparu) Fabrice Gobert
LLits 3D
Lo más importante de la vida es no haber muerto Olivier Pictet, Pablo Martín Torrado & Marc Recuenco
Lo siento te quiero
Loft Circus
Los árboles
Los ojos de Julia (Julia's Eyes) Guillem Morales
Los perversos rostros de Víctor Israel
Love Lost
Love Patate
Machete Maidens Unleashed! Mark Hartley
Manicomio
Marató Auditori Matí
Marató Auditori Tarda
Marató Prado
Marató Retiro
Mars Geoff Marslett
Mars Picnic
Martyris
Maska
Masterclass Joe Dante: Trailers from Hell
Merry Little Christmas
Metropolis Fritz Lang
Miyoko Yoshifumi Tsubota
Mondo macabro: House Nobuhiko Obayashi
Mondo macabro: Kwansukui Dracula Lee Hyung-pyo
Monga Doze (Niu Chen-zer)
Monsters Gareth Edwards
Monstre sacré
Mother's Day Darren Bousman
Mutant Girls Squad Noboru Iguchi & Yoshihiro Nishimura & Tak Sakaguchi
Mutant Land
My Joy Sergei Loznitsa
Never Sleep Again: The Elm Street Legacy
Ninjas
Norwegian Ninja Thomas Cappelen Malling
Not Quite Tarantino
Nova Autoria
Off Season
OngBak 3 Tony Jaa & Panna Rittikrai
Our Days Will Come (Notre jour viendra) Romain Gavras
Outrage (Autoreiji) Takeshi Kitano
Papa Wrestling
Paula-Paula
Perpetuum Mobile
Perro Rojo
Pig Adam Mason
Play
Pokayoke
Policromía
Por Gloria Divina
Posicion: Violacion
Possessed Lee Yong-ju
Primal Josh Reed
Prowl Patrick Syversen
Quédate conmigo
R U There David Verbeek
Raavan Mani Ratnam
Rare Exports: A Christmas Tale Jalmari Helander
Red Hill Patrick Hughes
Red Nights (Nuits rouges du bourreau de jade) Julien Carbon & Laurent Courtiaud
Red White & Blue Simon Rumley
Rejovenir
Rites of Love and Math
Rojo Sangre: 10 Años a Puro Género
Rubber Quentin Dupieux
Sacrifice: A Vampire Tale
Scary Therapy
Secuestrados Miguel Ángel Vivas
Segundo de Chomón
Sharktopus Declan O'Brien
Slaughtered
Slice (Cheun) Kongkiat Komesiri
Somewhere in Time
Somos lo que hay (We are what we are) Jorge Michel Grau
Sound of Noise Ola Simonsson & Johannes Stjarne Nilsson
St. Christophorus Roadkill
Stake Land Jim Mickle
Stanley Pickle
Stones (Kamene)
Strangers in a Strange Land: 50 Greek Mystery & Fantastic Movies
Stray Dog
Strayed Akan Satayev
Strike
Suck Rob Stefaniuk
Super James Gunn
Surviving Life Jan Svankmajer
Tajomaru Hiroyuki Nakano
Taula Rodona Segundo de Chomón
The 3rd Letter
The Astronomer's Sun
The Cow Who Wanted to be a Hamburger
The Dead Howard J Ford & Jon Ford
The Door (Die Tür) Anno Saul
The Exorcist William Friedkin
The Familiar
The Famous and The Dead Esmir Filho
The Final Joey Stewart
The Housemaid Im Sang-soo
The Last Exorcism Daniel Stamm
The Legend of Beaver Dam
The Life and Death of a Porno Gang Mladen Djordjevic
The life of a dog (Comme un chien)
The Lost Thing
The Moon Bird
The Mouth of the Wolf (La bocca del lupo) Pietro Marcello
The Movie Orgy Joe Dante
The New Daughter (La otra hija) Luis Berdejo
The New Daughter (La otra hija) 2
The Origin of Creatures
The Pack (La Meute) Franck Richard
The Peculiar Habits of the Natives
The People vs. George Lucas Alexandre O. Philippe
The People vs. George Lucas (2)
The Perfect Host (El perfecto anfitrión) Nick Tomnay
The Possession of David O'Reilly Andrew Cull
The Red Chapel Mads Brügger
The Reef Andrew Traucki
The Second Civil War Joe Dante
The Shining Stanley Kubrick
The Shock Labyrinth: Extreme Takashi Shimizu
The Silence Beneath the Bark
The Skeleton-Woman (La femme-squelette)
The Smiley
The Storm Warriors Danny & Oxide Pang
The story of my life (Toute ma vie)
The Time Machine
The Ugly Duckling Garry Bardin
The United Monster Talent Agency
The Village (To Horio)
The Violent Kind Mitchell Altieri & Phil Flores
The Ward John Carpenter
The Wild Hunt Alexandre Franchi
There Are Spirits (Ci sono gli spiriti)
Thirteen Assassins Takashi Miike
To My Mother and Father
Todo queda en familia
Tony Gerard Johnson
Tord and Tord
Triangle Christopher Smith
Tríptico elemental de España José Val del Omar
Troma is spanish for Troma
Tucker & Dale vs. Evil Eli Craig
Tufty
Twelve Joel Schumacher
Twilight (Eclipse)
Un meravellós estat de mísera i morbosa no felicitat
Una vela para el Diablo
Uncle Boonmee Who Can Recall His Past Lives
V.I.T.R.I.O.L.
Val del Omar fuera de sus casillas [Noosfera aurora fase 2]
Vampires Vincent Lannoo
Vanishing on 7th Street Brad Anderson
Vecinos
Vicenta
Violent Shit 4.0
We are the Night (Wir Sind die Nacht) Dennis Gansel
Welcome to the Space Show (Uchu Show e Yokoso) Koji Masunari
Whistleless
Who is Bleeding?
Woochi
Y volveré...
You Are So Undead
You Will Survive
Zbigniev's Cupboard
Zebraman: Attack on Zebra City Takashi Miike
Go to top | AVÍS LEGAL | Sitemap | Política de privacitat | Condicions de venda
Sant Honorat, 32-34. 08870 Sitges (Barcelona) Tf. +34 93 894 99 90 · +34 671 552 188