Home » Arxius » 2011



20162015201420132012201120102009200820072006200520042003200220012000
19991998199719961995199419931992199119901989198819871986198519841983
198219811980197919781977197619751974197319721971197019691968
Sitges - 44ed. Festival Internacional de Catalunya (6/10 - 16/10)
Títol Director
1991 - 2011 Lorena Pagès
22nd May Koen Mortier
3D a Catalunya - Avanç XP3D
3D Sex and Zen: Extreme Ecstasy Christopher Sun
4:44 Last Day on Earth Abel Ferrara
70 m2
8
A Function Hyunsoo Lee
A Letter to Momo Hiroyuki Okiura
A Lonely Place to Die Julian Gilbey
A Morning Stroll Grant Ochard
A. I. Artificial Intelligence Steven Spielberg
Agustín del futuro
Akelarre Pedro Olea
Alto sauce
Amanecidos Yonay Boix, Pol Aregall
Amor sacro Javier Yañez
Anguish Bigas Luna
Animales de alquiler Pablo Ortega
Another Earth Mike Cahill
Apollo 18
Arirang Kim Ki-duk
Attack the Block Joe Cornish
Baby shower
Barbe Bleu Catherine Breillat
Beast Christoffer Boe
Bellflower Evan Glodell
Bench Seat Anna Mastro
Betrayal Julien Carbon & Laurent Courtiaud
Beyond the Black Rainbow Panos Cosmatos
Bobby Yeah Robert Morgan
Bollywood: The Greatest Love Story Ever Told Rakeysh Omprakash Mehra, Jeff Zimbalist
Bong of the dead
Boro in the box Bertrand Mandico
BRIGADOON 10 OCT: Apocalypse, virus et zombie, Los muertos, la carne y el Diablo & Love camp 7
BRIGADOON 11 OCT: IMAGEN D.E.A.T.H.
BRIGADOON 12 OCT: On vampires and other Symptons, Baby shower, Last caress & Mondo Macabro
BRIGADOON 13 OCT: Asian Trash Cinema, The orphan killer & La masque de la Méduse
BRIGADOON 14 OCT: Bong of the dead, Eaters, Morituris & The neighbour zombie
BRIGADOON 15 OCT: El misteri de Fassman, Jean Rollin, Cop models, mission: Turbozombies, Thrist
BRIGADOON 16 OCT: Le viol du vampire & Contamination-Alien arriva sulla terra
BRIGADOON 7 OCT: Cannibal mercenary, Las flores del miedo & Horny house of horror
BRIGADOON 8 OCT: Carne cruda, Premi Brigadoon Paul Naschy & The terror group
BRIGADOON 9 OCT: Luigi Cozzi, Premi Brigadoon Paul Naschy & Malditos sean!!!
Brutal Relax 3D Adrián Cardona, Rafa Dengrá, David Muñoz
Bullhead Michaël R. Roskam
Burke and Hare John Landis
Cabine of the Dead Vincent Templement
Camille Carme Puche, Jaime García
Camino al cementerio Mijael Milies García
Carabas Francisco Calvelo
Cargols Geoffrey Cowper
Carne cruda
Carré Blanc Jean-Baptiste Léonetti
Céu, Inferno e Outras Partes do Corpo (Hell, Heaven and other Body Parts) Rodrigo John
Christmas Piggy R. S. Söderström
Chroma Xavier Manuel, Francesc Terrades, Marc Terris
Cinémas d'horreur. Apocalypse, virus and zombies
Colour Bleed Peter Szewczyk
Contagion Steven Soderbergh
Conto do vento (Tale of the Wind) Cláudio Jordão, Nelson Martins
Cop models, mission: Turbozombies
Corman's World: Exploits of a Hollywood Rebel Alex Stapleton
Corte
Cortina de Humo Daniela de Ángel
Cortos sueltos 1
Cortos sueltos 2
Cortos sueltos 3
Cortos sueltos 4
Cortos sueltos 5
Cortos sueltos 6
Countdown to Zero Lucy Walker
Coup de grace Clara van Gool
CTIN! Cyrille Drevon
Curts d'animació a competició I
Curts d'animació a competició II
Curts d'animació a competició III
Curts SOF Panorama
Dark Souls (Morke Sjeler) César Ducasse & Mathieu Peteul
Dead Body Aitor de Haro, Jordi Anisi
DeadHeads Brett Pierce, Drew T. Pierce
Decapoda Shock Javier Chillon
Der Fall Max Mustermann (The Case of John Doe) Achim Wendel
Dernière séance Laurent Achard
Desde el Averno Núria Argemí, Mariona Consuegra, Saül Darú, Raül Garcia, Maria Moreira, Clara Vallvé, Bernat Vilaseca
Detention Joseph Kahn
Diamond Flash Carlos Vermut
Dirty Silverware Steve Daniels
Dramagramas Fernando Krahn
Drawer Hobs Kazuchika Kise
Dripped Léo Verrier
Drive Nicolas Winding Refn
Eaters
El callejón Antonio Trashorras
El espectador
El misterio Fassman
El monje Dominik Moll
El Páramo Jaime Osorio Márquez
El torturador Federico Fabregat Vidrio
Ella Dan Gitsman
Emergo Carles Torrens
Employé du mois Olivier Beguin
Episodios "High School of Dead" Tetsurô Araki
Essential Killing Jerzy Skolimovski
Estómago Camille Achour, Jean Thomas Seite
Eternity Sivaroj Kongsakul
Eva (V. doblada)
Eva (V.O.) Kike Maíllo
Exercici Raúl Pérez
Exit Humanity John Geddes
Extraterrestre Nacho Vigalondo
Feed Me Niels Dekker
Femme Fatales: Bad Medicine Darin Scott
Femme Fatales: Behind Locked Doors Greg Pritikin
Femme Fatales: Haunted Darin Scott
Femme Fatales: Help me Rhonda Robert Meyer Burnett
Femme Fatales: Something Like Murder Mark A. Altman
Femme Fatales: Speed Date Darin Scott
Femme Fatales: Trophy Wife Buddy Giovinazzo
Flejos y reflejos Roberto López
Frankenstein (1931) James Whale
Full Metal Alchemist: The Sacred Star of Milos Kazuya Murata
Gantz Shinsuke Sato
Gantz: Perfect Answer Shinsuke Sato
Ghost Dahci Ma
Good Morning Beautiful Todd Cobery
Grasman
Grave Encounters The Vicious Brothers
Guard Dog Global Jam
Guía de supervivencia estudiantil
Guilty of Romance Sion Sono
Hamlet Machine Agustín Calderón
Hanezu Naomi Kawase
Hara Kiri: Death of a Samurai (3D) Takashi Miike
Haunters Kim Min-suk
Heavy Heads Helena Frank
Hell Tim Fehlbaum
Hellacious Acres: The Case of John Glass Pat Tremblay
Himizu Sion Sono
Hobo with a Shotgun Jason Eisener
Hojas
Il cavaliere errante
In a Killer's Mind Núria Cárdenas, Joan Company, Guillem Pintó, Pol Queralt, Aina Rigo
Inbred Alex Chandon
Inquietos
Intruders Juan Carlos Fresnadillo
Intruders (back-up)
Invasion of Alien Bikini Oh Young-doo
Jane Eyre Cary Joji Fukunaga
Je maudis ma nuit (Shall we ever meet again) Félicie Haymoz
Jean Rollin, le rêvêur égaré
Jeanne Captive Philippe Ramos
Juan de los Muertos Alejandro Brugués
Junk Love Nikolaj B. Feifer
Kaidan - Horror Classics Masayuki Ochiai, Hirokazu Kore-eda, Lee Sang-il, Shinya Tsukamoto
KAIDAN: THE ARM (ficha interna)
Karate-Robo Zaborgar Noboru Iguchi
Kill List Ben Wheatley
Kill me Please Olias Barco
Knuckle Ian Palmer
Kotoko Shinya Tsukamoto
Krokodyle Stefano Bessoni
L'Aldilà (The Beyond) Lucio Fulci
La belle endormie (CB) Catherine Breillat
La casa del lago Galder Gaztelu-Urrutia
La cuerda
La deténte Pierre Ducos, Bertrand Bey
La femme à cordes (The Cord-Woman) Vladimir Mavounia-Kouka
La Gota Daniel Piera
La granja
La hora cero
La mujer del eternauta Adán Aliaga
La saga Crepúsculo: Amanecer (Parte I)
La última víctima Ángel Gómez Hernández
Last caress
Later Simon Duric
Le blanc c'est le milleur (Funk Food) Greg Ruggeri
Le lac noir (The Black Lake) Victor Jaquier
Le llamaremos Bobby
Le masque de la Méduse
Le petit poucet Marina de Van
Leafie Oh Sung-yoon
Leashed Marco Weber
Les condiments irreguliers Adrien Beau
Les contes de la nuit 3D Michel Ocelot
Leyenda Pau Teixidor
Little Deaths Sean Hogan, Andrew Parkinson, Simon Rumley
Livide Julien Maury, Alexandre Bustillo
Lobos de Arga Juan Martínez Moreno
Love William Eubank
Luminaris Juan Pablo Zaramella
Luz
Magic Piano 3D Martin Clapp
Magic Trip: Ken Kelsey's Search for a Kool Place Alison Ellwood, Alex Gibney
Mal cuerpo Marc Carreté
Malditos sean!
Me llamo Peng Jahel Guerra Roa, Victoria Molina de Carranza
Meat Maartje Seyferth, Victor Nieuwenhuijs
Melancholia Lars von Trier
Metal Creepers J. Oskura Nájera, Adrián Cardona
Mi burro
Midnight Son Scott Leberecht
Mientras duermes
Milocrorze: A Love Story Yoshimasha Ishibashi
Mirages Talal Selhami
Monster Brawl Jesse T. Cook
Morituris
Mourir Auprès de Toi (To Die by your Side) Spike Jonze, Simon Cahn
Mr. Bricks: A heavy metal murder musical
Muertes y vivientes Iñaki San Román
Necronos - Tower of doom
New Kids Turbo Steffen Haars, Flip van der Kuil
New order
Night Fishing PARKing CHANce (Park Chan-wook & Park Chan-kyong)
Ninja Kids!!! Takashi Miike
No molestar Participants en el Taller de Cinema Sitges 2011
Nullarbor Alister Lockhart
on Vampyres and other Symptons
Open 24h Carles Torras
Osamu Tezuka's Buddha: The Great Departure Kozo Morishita
Pel.lícula Sorpresa (web) William Friedkin
Pel.lícula sorpresa: Killer Joe
Poulet aux prunes Marjane Satrapi
Preferably Blue Alan Dickson
Prita noire (Black Doll) Sofía Carrillo
Project Nim James Marsh
Propriedades de uma Poltrona (Properties of an Easychair) Rodrigo John
Quantum Men Carlos Serrano Azcona
R.O.A.C.H. Sergio Luca Loreni
Rabies Aharon Keshales, Navot Papushado
Rasika Lilium Léonard
Rec3
Red State Kevin Smith
redpixel
REM Javier Ferreiro, María Sosa Betancor
Resurrect Dead: The Mystery of the Toynbee Tiles Jon Foy
Return of Blowfly (Bubbleman) Alban Gily, Julien Vray
Revenge: A Love Story Wong Ching-po
Road To Nowhere Monte Hellman
Robotrix Jamie Luk
Roma fantastica
Ronal the Barbarian 3D Thorbjørn Christoffersen, Kresten Vestbjerg Andersen, Philip Einstein Lipski
Rosa Jesús Orellana
Sabrina
Sacrifice Chen Kaige
Saint (Sint) Dick Maas
Saludo de Steven Spielberg
Saved Stuart Elliott
Scabbard Samurai Hitoshi Matsumoto
Seconds Apart Antonio Negret
Sector 7 3D Kim Ji-hoon
Sex, Dogz and Rock'n'Roll Marc Fehse
Shaolin Benny Chan
She's Lost Control Haritz Zubillaga
Sky Song Mati Kütt
Sleeping Beauty (JL) Julia Leigh
Smuggler Katsuhito Ishii
Some guy who kills people
Sonia
Sons of Chaos Mathieu Turi
Sponchoi Pispochoi Miyako Nishio & Ikue Sugidono
Starcrash Luigi Cozzi
Sudor Frío Adrián García Bogliano
Suffer Kimani Ray Smith
Target Alexander Zeldovich
Tatsumi Eric Khoo
Te i fantasmes Sintu Amat
Tender Son- The Frankenstein Project Kornél Mundruczó
The Artist Michel Hazanavicius
The Bengali Detective Phil Cox
The Caller Matthew Parkhill
The Candidate David Karlak
The Coldest Caller
The Day He Arrives Hong Sang-soo
The Divide Xavier Gens
The Foundling (3D) Barney Cokeliss
The Great Bear Esben Toft Jacobsen
The Holy Chicken of Life and Music Christos Lefakis, Yannis Konstantinidis
The Incident Alexandre Courtès
The Innkeepers Ti West
The Island Kamen Kalev
The Last Post Axelle Carolyn
The Lost Town of Switez Kamil Polak
The Lost Town of Switez (back-up)
The Monster of Nix Rosto
The Monster of Nix (Back-Up)
The Mortician 3D Gareth Maxwell Roberts
The Moth Diaries Mary Harron
The Murder Farm Bettina Oberli
The orphan killer
The Other Side of Sleep Rebecca Daly
The Prodigies 3D Antoine Charreyron
The Raid Gareth Huw Evans
The Robot (Endhiran) S. Shankar
The Sorcerer and The White Snake Tony Ching Siu-tung
The Tannery Iain Gardner
The Tempest Julie Taymor
The terror group
The Texas Chainsaw Massacre 2 Tobe Hooper
The Theatre Bizarre Douglas Buck, Buddy Giovinazzo, David Gregory, Karim Hussain, Jeremy Kasten, Tom Savini, Richard Stanley
The Thing (2011) Matthijs van Heijningen
The Troll Hunter André Øvredal
The Turin Horse Béla Tarr
The Unjust Ryoo Seung-wan
The unleashed
The Unliving Hugo Lilja
The Victim Michael Biehn
The Woman Lucky Mckee
The World of Flying Machine (selecció) Dorota Kobiela, Paul Bolger, Leevi Lemmetty, Marc Reisbig, Adam Wyrwas
The Yellow Sea Na Hong-jin
Thy Kill Be Done Greg Hanson
Tomie Unlimited Noboru Iguchi
Tormented 3D Takashi Shimizu
Trabalhar cansa (Hard Labor) Juliana Rojas & Marco Dutra
Trailer "Libra" (Femme fatales)
Trailer "The Walking Dead"
Trailer Mediatres
Transcendent Man Robert Barry Ptolemy
Trash Humpers Harmony Korine
Trigun: Badlands Rumble Satoshi Nishimura
Trotteur Arnaud Brisebois, Francis Leclerc
Trumpet Anna Petrus
Twixt 3D Francis Ford Coppola
Two Friends Paw Charlie Ravn
Under the apron
Underwater Love Shinji Imaoka
Uroboros Enric Solé, Carla Torredemer
Ushima-Next Jesús Manuel Montané, Joan Frank Charansonnet
Vampire Shunji Iwai
Venus Flytrap Mihai Wilson
Verbo Eduardo Chapero-Jackson
Verbo (back-up)
Versus
Video presentació Lars Von Trier
Vlogger Ricard Gras
Wargames John Badham
Westworld Michael Crichton
Womb Benedek Fliegauf
World of the Dead: The Zombie Diaries 2 Kevin Gates & Michael Bartlett
Yakuza Weapon Tak Sakaguchi, Yûdai Yamaguchi
Yellowbrickroad
Go to top | AVÍS LEGAL | Sitemap | Política de privacitat | Condicions de venda
Sant Honorat, 32-34. 08870 Sitges (Barcelona) Tf. +34 93 894 99 90 · +34 671 552 188