Home » Arxius » 2012



20172016201520142013201220112010200920082007200620052004200320022001
20001999199819971996199519941993199219911990198919881987198619851984
1983198219811980197919781977197619751974197319721971197019691968
Sitges - 45ed. Festival Internacional de Catalunya (4/10 - 14/10)
Títol Director
10 + 10 Wang Toon, Wu Nien-jen, Wei Te-sheng, Cheng Wen-tang, Shen Ko-shang, Wang Shaudi, Chen Yu-hsun, Sylvia Chang, Kevin Chu Yen-ping, Chen Kuo-Fu, Chang Tso-chi, Cheng Yu-chieh, Ho Wi-ding, Rendy Hou Chi-jan, Leon Dai, Chung Mong-hong, Yang Ya-che, Hsiao Ya-chuan, Arvin Chen, Hou Hsiao-hsien
100 Aniversario de Universal (davant de E.T.)
13 Eerie Lowell Dean
1H92
30 de terror Paco Ruiz
5º Izquierda Manuel Abrisqueta
A Fantastic Fear of Everything Chris Hopewell
A little bit zombie Casey Walker
À minuit, ici tout s'arrête Just Philippot
Accident
Ace Attorney Takashi Miike
Ada Karlos Alastruey
After School Midnighters Hitoshi Takekiyo
Aftershock Nicolás López
Ahí va El Diablo Adrián García Bogliano
Al Pereira vs. the Alligator Ladies Jess Franco
Alchemy and Other Imperfections Zachary Rothman
Alexis Alberto Evangelio Ramos
Alois Nebel Tomás Lunák
American Mary Jen i Sylvia Soska
Among Friends Danielle Harris
Animals Marçal Forès
Animation Maestro Gisaburo Masato Ishioka
Antiviral Brandon Cronenberg
Area 407 Dale Fabrigar
As Human As Animal Kristina Klebe
Assault! Jack the Ripper Yasuharu Hasabe
At the end of the day Cosimo Alemà
Aurora Kristina Buozyté
Banana motherfucker Pedro Florencio
Barcelonorra Varis autors
Bariku light Asier Abio
Beasts of the Southern Wild Benh Zeitlin
Behind the Door Helga Fjeldså, Stein-Christian Fagerbakken
Belgian Psycho Katia Olivier
Berberian Sound Studio Peter Strickland
Berserk. The Golden Age Arc I. The High King´s Egg Toshiyuki Kubooka
Beyond the grave Davi de Oliveira Pinheiro
Big Red Sour Apple
Blood-C: The Last Dark Naoyoshi Shiotani
Blue Bird Gust Van Den Berghe
Branded Jamie Bradshaw i Alexander Doulerain
Buenas noches, dijo la señorita pájaro César del Álamo
Búnker Z Josep Serra
Butterflies Isabel Peppard
Camille Redouble Noémie Lvovsky
Castidermia Marc Carreté
Caterpillar Koji Wakamatsu
Cell count Todd E. Freeman
Chained Jennifer Lynch
Chambre 69 (Room 69) Claude Barras
Children Who Chase Lost Voices Makoto Shinkai
Cinderella (Nang pee) Sarawut Intaraprom
Citadel Ciaran Foy
Class of 1984 Mark L. Lester
Cockneys vs Zombies Matthias Hoene
Codi 60
Comic-Con Episode Four - A Fan's Hope Morgan Spurlock
Community Jason Ford
Compliance Craig Zobel
Contra el tiempo José Manuel Serrano Cueto
Cornée Stéphane Blanquet
Cosmopolis
Crave Charles de Lauzirika
Crawl Paul China
Crawlspace Justin Dix
Crazy & Thief Cory McAbee
Cuddly toy Jesús del Campo
Curt inauguració
Curts 1
Curts 2
Curts 3
Curts d'animació a competició II
Curts fantàstics a competició 1
Curts fantàstics a competició 2
Curts fantàstics a competició 3
Curvas David Galán Galindo
Dancing Dogs Anna Nemyrovych, Charbel Bou-Antoun, Giovanni Smets
Dead bite Apisit Opart-Eiamlikhit
Dead Shadows David Cholewa
Dead Sushi Noboru Iguchi
Deranged Park Jeong-Woo
Despite the Gods Penny Vozniak
Desvísteme
Divinas Jacint Espuny
DJXL5's Italian Zappin' Party Dj XL5
Don Farhan Akhtar
Don 2 Farhan Akhtar
Don Pepe Popi Carlos Vermut
Doomsday Book Yim Pil-Sung
Dove sei, amor mio Veljko Popovic
Down Terrace Ben Wheatley
Dracula 3D Dario Argento
Drácula vs. Vampir Ricard Carbonell
Dragon Peter (Ho-Sun) Chan
Dreams From a Petrified Head Dan Ouellette
E.T. The Extraterrestrial (versió restaurada) Steven Spielberg
Easter Break
Eat Moritz Krämer
El alucinante mundo de Norman Sam Fell i Chris Butler
El Bosc Òscar Aibar
El cosmonauta
El Crimen Desorganizado
El cuerpo Oriol Paulo
El fantástico mundo de Juan Orol Sebastian del Amo
El hombre sin pasado Lee Jeong-Beom
El Mal Menor
El martillo de las brujas Sol Charlotte
El peix Sebastiano Marcel·lí Antúnez Roca
Elefante Pablo Larcuen
End of Watch
Eslabón Miguel Velilla
Especial BBC - Dr Who: Series 7 - Episode 1 (Asylum of the Daleks)
Estigma Sara Ibáñez
Eurocrime! The Italian Cop and Gangster Films that Ruled the '70s Mike Malloy
Excision Richard Bates Jr.
F Johannes Roberts
Femme Fatales: Bad Science
Femme Fatales: Extracurricular Activities
Femme Fatales: Family Business
Femme Fatales: Libra
Fist of Jesus David Muñoz
Flower of Battle Simon Bogojevivc Narath
Flying Swords of Dragon Gate 3D Tsui Hark
For Love's Sake Takashi Miike
Frankenweenie 3D Tim Burton
Friends Naki on the Monster Island Takashi Yamazaki i Ryuichi Yagi
Frost Derek Price
Fuga Juan Antonio Espigares
Gangs of Wasseypur I Anurag Kashyap
Gangs of Wasseypur II Anurag Kashyap
Gire a la izquierda Paulo Morgue
Girls Against Boys Austin Chick
God Bless America Bobcat Goldthwait
Gothic assassins Milos Twilight
Grabbers Jon Wright
Gyo Takayuki Hirao
Happy Birthday Mr. Zombie David Leclerq
Headshot Pen-ek Ratanaruang
Henge Hajime Ohata
Historia muerta Fran Mateu
Holy Motors Léos Carax
Horizonte Aitor Uribarri
Horror Stories Jung Bum-Shik, Lim Dae-Woong, Young Honh-Ji, Kim Gok, Kim Sun i Min Kyu-Dong
Hotel José Luis Alemán Fdez. de Córdoba
Hotel Transilvania 3D Genndy Tartakovsky
Human Core (curt) Manfre i Iker Iturria
Human Core (largo) Manfre i Iker Iturria
Hunt
Indirizzo
Insensibles Juan Carlos Medina
Invasor Daniel Calparsoro
Iron Sky Timo Vuorensola
Jack and Diane Bradley Rust Gray
Jodidos kabrones Manolito Motosierra
John Dies at the End Don Coscarelli
Journey to Planet X Myles Kane i Josh Koury
Juego de niños (Come Out and Play) Makinov
Junkie Adam Mason
Kali, o pequeno vampiro Regina Pessoa
Keyhole Guy Maddin
Kid-Thing David Zellner
Kiss Me!!!
L'home precís Antoni Padrós
L'ultim refugi Marc Barceló
La apuesta de Pascal
La araña vampiro Gabriel Medina
La Ciudad de Gao Feng Oriol Martínez
La cripta de las condenadas Jesús Franco
La cripta de las condenadas II Jesús Franco
La cruz Alberto Evangelio
La cueva Alfredo Montero
La extensión del cielo Karlos Alastruey
La hija Jazmín Rada
La Leggenda di Kaspar Hauser Davide Manuli
La maniobra de Heimlich
La memoria del muerto Valentin Javier Dimet
La noche de enfrente (La nuit d'en face) Raúl Ruiz
La noche de homarus Ángel Martínez Domaica
La noria Karla Castañeda
La segunda muerte Santiago Fernandez Calvete
La tierra seca Karlos Alastruey
Le magasin des suicides Patrice Leconte
Le miroir Sébastien Rossignol
Le taxidermiste Paulin Cointot, Dorianne Fibleuil, Antoine Robert, Maud Sertour
Lee's Adventure Frant Gwo i Yang Li
Lentejuelas de sangre Eduardo Gión
Leonora Carrington y el juego surrealista Javier Martin Dominguez
Llagas Miguel Ángel Font Bisier
Look Justine Klaiber, Jane Mumford
Looper Rian Johnson
Los Salvajes Alejandro Fadel
Lovely Molly Eduardo Sánchez
Lvoluten Osken Javi Camino
Makinov Manifesto (Juego de niños)
Mamá K. Prada, J. Prada
Mamá
Maniac Franck Khalfoun
Maniac Cop 2 William Lustig
Marion Julian Zuazo
Master of the Flying Guillotine
Matar por cien palabras Damián García
Me@ the Zoo Chris Mourkabel i Valerie Veatch
Mekong Hotel Apichatpong Weerasethakul
Memento Christopher Nolan
Method to the Madness of Jerry Lewis Gregg Barson
Method to the Madness of Jerry Lewis (Deluxe)
Mi loco Erasmus Carlo Padial
Miss Lovely Ashim Ahluwalia
Modus Anomali Joko Anwar
More brains! A return to the living dead Bill Philputt
Motorway Soi Cheang
Muñecas
Mystery Lou Ye
Nameless Gangster: Rules of the Time Yoon Jong-bin
New Kids Nitro Steffen Haars i Flip Van Der Kuil
Night On The Galactic Railroad Sugii Gisaburo
Nightbreed - The Cabal Cut Clive Barker
Nightmare factory Donna Davies
No one lives Ryuhei Kitamura
O Apostolo Fernando Cortizo
O Duplo Juliana Rojas
Oedipus Paul Driessen
Oh Willy... Marc James Roels
Old jazz Elena Albán
Omnívoros
Organopolis Luis Nieto
Oscuro resplandor Rafa Dengrá
Osombie John Lyde
Outpost: Black Sun Steve Barker
Outrage Beyond
Painted Skin: The Resurrection 3D Wuershan
Paranormal Activity 4
Pearl Mary Lambert
Phantasm Don Coscarelli
Piedra, papel y madera
Pieta Kim Ki-duk
Piranha 3DD John Gulager
Platillos Volantes Òscar Aibar
Poongsan Juhn Jai-hong
Post Tenebras Lux Carlos Reygadas
Postcards from the Zoo Edwin
PostHuman Cole Drumb
Primero cuarta Monti Montilla
Project shell Alejandro Jiménez Asuero
Qué pelo más guay Borja Echeverria
Rape Zombie: Lust of the dead Naoyuki Tomomatsu
Ray Harryhausen Special Effects Titan Gilles Penso
Rebelle Kim Nguyen
Refugio 115 Ivan Villamel
Regreso al futuro (un mundo extraño) Sergio Granda Rodríguez
Reservoir Dogs Quentin Tarantino
Robo-G Shinobu Yaguchi
Robot & Frank Jake Schreier
Room 237 Rodney Ascher
Rosette Romain Borrel, Gaël Falzowski, Benjamin Rabaste, Vincent Tonelli
Rurouni Kenshin Keishi Otomo
Sadako 3D Tsutomu Hanabusa
Safety Not Guaranteed Colin Trevorrow
Saludo Nicholas McCarthy (The Pact)
Saturday morning massacre Spencer Parsons
Seven Psychopaths Martin McDonagh
Sheol, la región de los muertos
Shiver Julian Richards
Side by Side Chris Kenneally
Sightseers Ben Wheatley
Silent agony Octavi Espuga
Sinister Scott Derrickson
Sink hole Greg Hanson
Slice and Dice: The Slasher Film Forever Calum Waddell
Sound of my Voice Zal Batmanglij
Space Stallions Thorvaldur Gunnarsson, Arana Diego, Esben Jespersen, Ágúst Freyr Kristinsson, Jonatan Brüsch, Polina Bokhan, Touraj Khosravi
Spring Breakers Harmony Korine
Star of David: Beauty Hunting Noribumi Suzuki
Stitches Conor McMahon
Storage 24 Johannes Roberts
Summons Mario DC Carbajosa
Swedenborg Antoni Padrós
Tai Chi Zero 2D (BACK UP)
Tai Chi Zero 3D Stephen Fung
Tebana Sankichi: Snot Rockets Yudai Yamaguchi
Terra Sola Eve Martin
Thale Alexander L. Nordaas
Thanatomorphose Eric Falardeau
The ABCs of Death Kaare Andrews, Angela Bettis, Ernesto Díaz Espinoza, Jason Eisener, Bruno Forzani i Héléne Cattet, Adrían Garcia Bogliano, Xavier Gens, Lee Hardcastle, Jorge Michel Grau, Noboru Iguchi, Thomas Malling, Anders Morgenthaler, Yoshihiro Nishimura, Banjong Pisathanakun, Simon Rumley, Marcel Sarmiento, Jon Schnepp, Srdan Spajosevic, Timo Tjahjanto, Andrew Traucki, Nacho Vigalondo, Jake West, Ti West, Ben Wheatley, Adam Wingard, Yudai Yamaguchi
The Bay Barry Levinson
The Black Cat Paolo Gaudio
The Butterfly Room Jonathan Zarantonello
The cabin Nacho Reig
The Cabin in the Woods Drew Goddard
The Captains William Shatner
The Captured Bird Jovanka Vuckovic
The Chase Philippe Gamer
The Conspiracy Christopher McBride
The Curse Aldo Comas
The Day Douglas Aarniokoski
The Dinosaur Project Sid Bennett
The Exorcist in the 21st Century Fredrik Horn Akselsen
The Four Gordon Chan
The Fourth Dimension Alexey Fedorchenko, Harmony Korine i Jan Kwiecinski
The Great Magician Derek Yee
The Halloween Kid Axelle Carolyn
The Impossible Juan Antonio Bayona
The Impossible (back-up)
The King of Pigs Yeun Sang-Ho
The Last Will and Testament of Rosalind Leigh Rodrigo Gudiño
The Life and Times of Paul the Psychic Octopus Alexandre O. Philippe
The Life of Budori Gusuko Sugii Gisaburo
The long road back from hell: Reclaiming Cannibal Holocaust Xavier Mendik
The Lords of Salem Rob Zombie
The Maker Christopher Kezelos
The Missing Key Jonathan Nix
The Pact Nicholas McCarthy
The Rising Sebastian Mattukat
The Seasoning House Paul Hyett
The Sparring
The Tale of Genji Sugii Gisaburo
The Tall Man Pascal Laugier
The Taste of Money Im Sang-soo
The Thieves Choi Dong-Hoon
The Thompsons The Butcher Brothers
The Truth of Lie Roland Reber
The Viral Factor Dante Lam
The Wall Julian Roman Polsler
The Weight
The Weight (no proyectar) Jeon Kyu-Hwan
Torture chamber Dante Tomaselli
Tower Block James Nuny i Ronnie Thompson
Trailer "Los últimos días"
Trailer de "Seiken"
Trailer del llarg "Mamá"
Tram Michaela Pavlátová
Trash
Trek Nation Scott Colthorp
Tulpa Federico Zampaglione
Tus gritos me dan risa Sergio Morcillo
Un chico de portada (El arte de Macario Gómez) David Muñoz
Una furtiva lagrima Carlo Vogele
Undertaker Naoyoshi Kawamatsu
Undying Love Omar Örn Hauksson
V/H/S David Bruckner
Vida en sombras Lorenzo Llobet-Gràcia
Volare Joaquim Oristrell
Vous n'avez encore rien vu Alain Resnais
Waiting for her Sailor Bill Plympton
War of the Arrows Kim Han-Min
War of the Worlds: Goliath (3D, "R" VERSION) Joseph Pearson
Warrior Gavin O'Connor
Warriors of the Rainbow: SEEDIQ BALE Wei Te-Sheng
When the Lights Went Out Pat Holden
Where the dead go to die Jimmy Screamerclauz
Wolf Children Mamoru Hosada
Wrong Quentin Dupieux
Y la muerte lo seguía Ángel Gómez Hernández
Yellow Ryan Haysom
Young Gun in the Time Oh Young-doo
Yuri's Omen Jordi Montornés
Zimmer 606 Peter Volkart
Zing Kyra Buschor, Cynthia Collins
Zombie Ass: Toilet of the Dead Noburo Iguchi
Zombie Chic 3D Todd Cobery
Zombification Jaime Rodríguez Soto
Zomvideo Kenji Murakami
Zona de caza Jordi O. Romero
[REC] 4 Apocalipsis
Go to top | AVÍS LEGAL | Sitemap | Política de privacitat | Condicions de venda
Sant Honorat, 32-34. 08870 Sitges (Barcelona) Tf. +34 93 894 99 90 · +34 671 552 188