Home » Arxius » 2014



20162015201420132012201120102009200820072006200520042003200220012000
19991998199719961995199419931992199119901989198819871986198519841983
198219811980197919781977197619751974197319721971197019691968
Sitges - 47ed. Festival Internacional de Catalunya (3/10 - 12/10)
Títol Director
'71 Yann Demange
1:58 Rodrigo Cortés
2030 Nguyen-Võ Nghiêm-Minh
3D Naked Ambition Lee Kung-lok
A Girl Walks Home Alone at Night Ana Lily Amirpour
A Hard Day Kim Seong-hun
ABC'S of Death 2
Abdullah Evrim Ersoy
Aberdeen Pang Ho-cheung (Edmond Pang)
Abiogénesis
Acción Mutante Álex de la Iglesia
Adam and Eve Raised Cain Francesco Erba
Adieu au langage 3D Jean-Luc Godard
Alexia
Alleluia Fabrice du Welz
American Burger Johan Bromander, Bonita Drake
Amor eterno Marçal Forés
Anacleto: agente secreto
Ancha es Castilla/N'Importe Quoi Sergio Caballero
Angry Painter Jeon Kyu-Hwan
Annabelle John Leonetti
Apokalipstik - working title Gilles Gambino
Asmodexia Marc Carreté
Aún hay tiempo Albert Pintó
Aún hay tiempo (BACK UP)
Autómata Gabe Ibáñez
Autumn Harvest Fredrik S. Hana
Aux yeux des vivants Julien Maury, Alexandre Bustillo
Ava de Caza
Backcountry Adam MacDonald
Backwater Shinji Aoyama
Bayonetta: Bloody Fate Fuminori Kizaki
Bendito Machine V - Pull the Trigger Jossie Malis
Big Bang Theory Karaoke
Bloquejats apilats Marc Riba, Anna Solanas
Bombshell Bloodbath Brett Mullen
Burying the Ex Joe Dante
Can you see them? Mike Staniford
Child of God James Franco
Choose
Círculo Interno
Clara Alexia Verdaguer, Bet Miquel
Cold in July Jim Mickle
Colt 45 Fabrice du Welz
Con el corazón en la garganta Tinto Brass
Consigna: Matar al comandante en jefe José Luis Merino
Creep Patrick Brice
Cròniques de misteris (2ª temporada) Sebastià D'Arbó
Cub Jonas Govaerts
Curts d'animació a competició I
Curts d'animació a competició II
Curts fantàstics a competició I
Curts fantàstics a competició II
Curts fantàstics a competició III
Dark awakening Dean Jones
Dead Hearts Stephen Martin
Dead Snow 2: Red vs. Dead Tommy Wirkola
Deadcam
Deadly Aidan McAteer
Dear Dictator Lee Sang-woo
Dédalo Jerónimo Rocha
Der Samurai Till Kleinert
Desde la ventana Andrea Sánchez Guerrero
Diario íntimo de una actriz Javier Pueyo
Dientes de otro Manuel Ortega Lasaga
Difuminado Pere Koniec
Dinner For Few Nassos Vakalis
Dinosaurios Joaquim Baceló, Amanda Gómez
Dios local Gustavo Hernández
Doc of the Dead Alexandre O. Philippe
Dream Kim Ki-duk
Eat Jimmy Weber
El ardor Pablo Fendrik
El bosque negro Paul Urkijo
El color de Leo Zarah Knebel
El día trajo la oscuridad Martín Desalvo
El diari de Mònica Priscila Aguirre, Alejandra Zolezzi
El don de los espejos Mara Soler Guitián
El folio Rojo Mauro Tracco
El incidente Isaac Ezban
El más buscado José Manuel Cravioto
El modelo de Pickman Pablo Ángeles
El Plata
El refugio del miedo José Ulloa
Electric Boogaloo: The Wild, Untold Story of Cannon Films Mark Hartley
Estigma José Ramón Larraz
Eurocine 33 Champs Elysees Christophe Bier
Evil toons Fred Olen Ray
Evil Twin Christian Pfeil
Fango José Celestino Campusano
Fargo
Faults Riley Stearns
Figures Miklos Keleti
Filth Jon S. Baird
Firestorm Alan Yuen
Fish & Cat Shahram Mokri
Footprints Bill Plympton
For No Good Reason Charlie Paul
Fora de lloc Sara Esteban Riera
Frondoso Edén del Corazón
Garra charrúa Felipe Bravo
Genti di muerti Rubén Barbosa
Giovanni's Island Mizuho Nishikubo
Gli incubi di Dario Argento Dario Argento
Goal of the Dead
Goal of the Dead (BACK UP) Benjamin Rocher, Thierry Poiraud
Goat Witch! James Sizemore
Godsend Moon Si-hyun
Goodnight Mommy Veronika Franz, Severin Fiala
Gotham
Gótica
Gravy James Roday
Gremlins Joe Dante
Gun caliber Bueno
Gun Woman Kurando Mitsutake
Han Gong-Ju Lee Su-jin
Hard to Be a God Aleksei German
Hide & Seek Carles Torrens
Home Nicholas McCarthy
Honeymoon Leigh Janiak
Horsehead Romain Basset
Housebound Gerard Johnstone
How I Live Now Kevin Macdonald
Hwayi: A Monster Boy Jang Joon-hwan
Hyena Gerard Johnson
I Origins Mike Cahill
I Survived a Zombie Holocaust Guy Pigden
I Tarantiniani Steve Della Casa, Maurizio Tedesco
Immersion the movie Tim Bonython
In Order of Disappearance Hans Petter Moland
Infección Zombie
Inside the Espisode
Interior. Família. Gerard Quinto, Esteve Soler i David Torras
Interstellar
Invisible Friend Tomasz Szafranski
Is the Man Who is Tall Happy? Michel Gondry
Istintobrass Massimiliano Zanin
It Follows David Robert Mitchell
Jamie Marks is Dead Carter Smith
Juego de Tronos
Julia Matthew A. Brown
Kiki's Delivery Service Takashi Shimizu
Killers The MO Brothers (Timo Tjajanto i Kimo Stamboel)
Kiss of vengeance Fernando Barreda Luna
Knights of Badassdom Joe Lynch
Kundo: Age of the Rampant Yoon Jong-bin
L'altra frontera André Cruz Shiraiwa
La carrera Christopher Cartagena
La casa de las chivas León Klimovsky
La cocina de los monstruos
La distancia Sergio Caballero
La French Cédric Jimenez
La furia de Satán (The killing of Satan) Efren C. Piñon
La maniobra de Heimlich Manolo Vázquez
La porta sul buio Luigi Cozzi, Dario Argento, Roberto Pariante, Mario Foglietti
La sonrisa del lobo Javier Perea
La tienda de los horrores Roger Corman
La venganza de Satán (Devil's vendetta) Larry Cheung
Last Hijack Femke Wolting, Tommy Pallotta
Late Phases Adrián García Bogliano
Lawless John Hillcoat
Le Gouffre Carl Beauchemin, David Forest, Thomas Chrétien
Lessons Learned Toby Froud
Let us Prey Brian O'Malley
LFO Antonio Tublén
Liebre 105 Sebastián Rotstein, Federico Rotstein
Life after Beth Jeff Baena
Line up Alex Julià Rich
Live Noboru Iguchi
Lo quiero muerto Paolo Bianchini
Los ojos siniestros del doctor Orloff Fred Olen Ray
Los olvidados Manuel León Caballero
Lothar Luca Zuberbühler
Luna Antonio Perez
Luna Dave McKean
Lupin the Third Ryuhei Kitamura
Mad Sad Bad 3D
Magical Girl Carlos Vermut
Maldito amor Hermanos Badilla
Manshin Park Chan-kyong
Maps to the Stars David Cronenberg
Marionette Seung-yeon CHO
Más negro que la noche 3D
Matsumoto
Megamuerte Jordi Nájera
México Bárbaro
Mexico Barbaro (BACK UP)
Minuscule - La vallée des fourmis perdues 3D Hélène Giraud, Thomas Szabo
Monsters: Dark Continent Tom Green
Monsters: Dark Continent (NO PROJECTABLE)
Montana Mo Ali
Mortadelo y Filemón contra Jimmy el cachondo
Mould Chun-Kyu Park
Mr. Dentonn Iván Villamel Sánchez
Mr. Leos CaraX Tessa Louise-Salomé
Musarañas Juanfer Andrés, Esteban Roel
Musarañas (NO PROJECTABLE)
Nada S.A. Albert Pintó, Caye Casas
Narcosis
Naturaleza muerta Gabriel Grieco
Neuroworld
Nicky
Night Flight LeeSong Hee-il
Nightmare detective
Nightsatan and the Loops of Doom Chrzu
No Tears for the Dead Lee Jeong-Beom
Non Fiction Diary Jung Yoon-suk
Norway Yiannis Veslemes
Nosferatu: el origen
Nymph Milan Todorovic
Oculus Mike Flanagan
One on One Kim Ki-duk
Óscar desafinado Mikel Alvariño
Over Your Dead Body
P'tit Quinquin Bruno Dumont
Paper World Wojciech Ostrycharz
Peine de mort Julien de Volte
Pierrot Lunaire Bruce LaBruce
Pilato, Pilato Robert Russo
Pineapple calamari Kasia Nalewajka
Pos eso Sam
Pos eso (BACK-UP)
Predestination Michael Spierig, Peter Spierig
Premature Dan Beers
Preservation Christopher Denham
Prohíbido arrojar cadáveres a la basura Clara Bilbao
Pulsión sangrienta Gerard Tusquellas
Puño y metal Víctor Alonso Berbel
Purgatorio
Queridos monstruos K. Prada, J. Prada
R100 Hitoshi Matsumoto
Rabbitland Ana Nedeljkovic, Nikola Majdak, Jr.
Raw the movie
Réalité Quentin Dupieux
Realité (BACK UP)
Redentor Ernesto Díaz Espinoza
Relatos salvajes Damián Szifron
Remington and the Curse of the Zombadings Jade Castro
Rémora
Rick and Morty
Rien ne peut t'arrêter David Hourrègue
Robot Chicken. Especial Star Wars
Ruin Amiel Courtin-Wilson, Michael Cody
Rurouni Kenshin: Kyoto Inferno Keishi Otomo
Rurouni Kenshin: The Legend Ends Keishi Otomo
Safari Gerardo Herrero
Saint Seiya: Legend of Sanctuary Kei'ichi Sato
Sale gueule Alain Fournier
Salem: Sed de vida Quim Crusellas, Pol Robles, Christian M. Mayo, David Conill, David Brea
Scherzo diabólico
Seventh Code Kiyoshi Kurosawa
Show Pieces Mitch Jenkins
Silicon; Bootdrive A.T.
Simulacra Ivana Bosnjak, Thomas Johnson
Solamente nero Antonio Bido
Sorcerer William Friedkin
Space Station 76 Jack Plotnick
Speed-F*cking François Vieux
Split Andy Stewart
Spores
Spot Phenomena
Spring Justin Benson, Aaron Moorhead
Stage Fright Jerome Sable
Starred Up David Mackenzie
Starry Eyes Kevin Kölsch, Dennis Widmyer
Starve Griff Furst
Stereo Maximilian Erlenwein
Summer Camp
Summer of Blood Onur Tukel
Super 8 madness Fabrice Blin
Surf Nazis Must Die! Peter George
Sweet Home
Sword of Vengeance Jim Weedon
Tales from the Crypt: The Demon's Knight Ernest Dickerson
Taller Capuchoc Carlo Padial
Tante Hilda! Jacques-Rémy Girerd, Benoît Chieux
Tempête sur anorak Paul Cabon
Tenerife Eduardo Makoszay Mayen
That Demon Within Dante Lam
That Guy Dick Miller Elijah Drenner
The Afterglow Joan Álvarez, Yolanda Torres
The Age of Rust Francesco Aber, Alessandro Mattei
The Babadook Jennifer Kent
The Best of HollyBrut
The Big Bang Theory
The black cat Luigi Cozzi
The Boxtrolls 3D Anthony Stacchi, Graham Annable
The Canal Ivan Kavanagh
The Curse of Downers Grove Derick Martini
The Darkside Warwick Thornton
The Darkside (TV series)
The Dirdy Birdy Redux
The Double Richard Ayoade
The Duke of Burgundy Peter Strickland
The Editor Adam Brooks, Matthew Kennedy
The Fake
The Fives Jeong Yeon-shik
The Fog of Courage John R. Dilworth
The Four 2 3D Gordon Chan
The Go-Go Boys: The Inside Story of Cannon Films Hilla Medalia
The Go-Go Boys: The Inside Story of Cannon Films (NO PROJECTABLE)
The Guest Adam Wingard
The Houses October Built Bobby Roe
The Infinite Man Hugh Sullivan
The Kingdom of Dreams and Madness Mami Sunada
The Knick
The Last Days on Mars Ruairí Robinson
The Last Halloween Marc Roussel
The Midnight After Fuit Chan
The Mole Song - Undercover Agent Reiji Takashi Miike
The Pinkie Lisa Takeba
The Quiet Ones John Pogue
The Raid 2: Berandal
The redwood massacre David Ryan Keith
The Rover David Michôd
The Satellite Girl and Milk Cow Chang Hyung-yun
The Security Guards Jody Fedele
The Signal William Eubank
The Stomach Ben Steiner
The Stranger Guillermo Amoedo
The Tale of the Princess Kaguya Isao Takahata
The Tale of the Princess Kaguya (NO PROJECTABLE)
The Target Chang
The Treatment Hans Herbots
The Tribe Myroslav Slaboshpytskiy
The Voices Marjane Satrapi
The World of Kanako Tetsuya Nakashima
Thermae Romae Hideki Takeuchi
Thermae Romae II Hideki Takeuchi
These Final Hours Zak Hilditch
Tokyo Tribe
Torture Club Kota Yoshida
Tres Fran Gas
True Detective
Truth Has Fallen Sheila M. Sofian
Turno di notte Lamberto Bava, Luigi Cozzi
Tusk Kevin Smith
Un buen hombre Anna Villar
Una mujer sin precio (1961) Alaric Rocha
Under the Skin Jonathan Glazer
Utopia
V/H/S Viral
Vibraciones The Guis Brothers
Vicente Aranda 50 años de cine Hermanos Prada
Villorrio del Caudillo. Paletos y cuchillos Alan Arias, Alberto Vivó
Wake in Fright Ted Kotcheff
Waterborne Ryan Coonan
Wetlands David F. Wnendt
What Doesn't Kill You Rob Grant
What We Do in the Shadows Taika Waititi, Jemaine Clement
When Animals Dream Jonas Alexander Arby
White Settlers Simeon Halligan
Why do Flamingos Stand on One Leg? Eva Romero
Why Horror? Nicolas Kleiman, Rob Lindsay
Wolfcop Lowell Dean
Wrapped Roman Kaelin, Falko Paeper, Florian Wittmann
Wyrmwood Kiah Roache-Turner
XYZTopia Martinus Klemet
Yayos Roberto San Sebastián
Yellow Fever: The Rise and Fall of the Giallo Calum Waddell
Yokai Cristóbal Echevensko
Young Detective Dee: Rise of the Sea Dragon Tsui Hark
Young Ones Jake Paltrow
Zero Robert Smellin, Chris Smellin
Zombeavers Jordan Rubin
Zombie 3
Zombie TV Yoshihiro Nishimura, Naoya Tashiro, Maelie Makuno
[REC] 4 Jaume Balagueró
[REC] 4 (BACK-UP)
Go to top | AVÍS LEGAL | Sitemap | Política de privacitat | Condicions de venda
Sant Honorat, 32-34. 08870 Sitges (Barcelona) Tf. +34 93 894 99 90 · +34 671 552 188