Home » Arxius » 2016



20162015201420132012201120102009200820072006200520042003200220012000
19991998199719961995199419931992199119901989198819871986198519841983
198219811980197919781977197619751974197319721971197019691968
Sitges - 49ed. Festival Internacional de Catalunya (7/10 - 16/10)
Títol Director
16.03 Natalia Siwicka
1974 Victor Dryere
30.000 patadas
31 Rob Zombie
99.9 Agustí Villaronga
A Dark Song Liam Gavin
A Dragon Arrives! Mani Haghighi
A Monster Calls Juan Antonio Bayona
A sangre fría Joan Bosch
Abattoir Darren Lynn Bousman
Abre tu fosa, amigo... llega Sábata Joan Bosch
After the Letargy
Al otro lado del espejo Jesús Franco
Aliens: El regreso James Cameron
Alipato - The Very Brief Life Of An Ember Khavn De La Cruz
Almería 3000 Francisco Joaquín Sánchez
Always Shine Sophia Takal
Amo Alex Gargot
Amos Beauty Les Frères Lazer
Añadir contacto David Oeo
Anguish Sonny Mallhi
Antiporno Sion Sono
Arcana Jerónimo Rocha
Are We Not Cats Xander Robin
Arès Jean-Patrick Benes
Arrêt Pipi Maarten Groen
Arrival Denis Villeneuve
Artist of Fasting Masao Adachi
Ash vs Evil Dead (T1 Capítol 01)
Ash vs Evil Dead (T1 Capítol 02)
Assassination Classroom - Graduation Eichiiro Hasumi
Astrid Luigi Abanto Varese
Attack of the Lederhosenzombies Dominik Hartl
Autohead Rohit Mittal
Avril et le monde truqué Christian Desmares, Franck Ekinci
Awakenings Bhargav Saikia
Baba Yaga Corrado Farina
Bad Blood: The Movie Tim Reis
Bad Cat Mehmet Kurtulus, Ayse Ünal
Ballad in Blood Ruggero Deodato
Beast! Pieter Coudyzer
Bed of the Dead Jeff Maher
Begotten E. Elias Merhige
Behind
Beyond the Gates Jackson Stewart
Big Booom Marat Narimanov
Blair Witch Adam Wingard
Blight Brian Deane
Blood on Melies' Moon Luigi Cozzi
Blood Room Chico Morera
Bloodsucking Bastards Brian James O'Connell
Bloody Chainsaw Girl Hiroki Yamaquchi
Brigadoon Vicente Minelli
Bubba Ho-Tep Don Coscarelli
Bubba The Redneck Werewolf Brendan Jackson Rogers
Cabeza de orquídea Violeta Blasco, Germán López, Carlotta Napolitano, Angélica Sánchez, Claudia Zegarra P.
Cabrito Luciano de Azevedo
Cage Dive Gerald Rascionato
Callback Carles Torras
Cambio Daniel Romero
Carnage Park Mickey Keating
Catatonic Guy Shelmerdine
Catatonic Experience Guy Shelmerdine
CineBasura: Double Dragon James Yukich
CineBasura: La Peli
Colorful
Colossal Nacho Vigalondo
Confessions Tetsuya Nakashima
Contratiempo
Creatures of Whitechapel Jonathan Martin
Creepy Kiyoshi Kurosawa
Cròniques de misteris Sebastià d'Arbó, Vado Nonell
Crows Zero Takashi Miike
Curts d'animació a competició - I
Curts d'animació a competició - II
Curts fantàstics a competició - I
Curts fantàstics a competició - II
Curts fantàstics a competició - III
Curts Noves Visions a competició
Curve Tim Egan
Dans la foret (Into the Forest) Gilles Marchand
Darrel Marc Briones, Alan Carabantes
David Lynch: The Art Life Jon Nguyen, Rick Barnes, Olivia Neergaard-Holm
Dawn of the Dead - European Cut George A. Romero
Dawn of the Deaf Rob Savage
De Palma Noah Baumbach, Jake Paltrow
Dearest Sister Mattie Do
Death Metal Chris McInroy
Deep House
Degustación variada. Sessió de curtmetratges
Desierto Jonás Cuarón
Destroy Madrid Joseba Alfaro
Detour Christopher Smith
Dirty South Olivier Strauss
Dofus - Livre I: Julith Anthony Roux, Jean-Jacques Denis
Dog Eat Dog Paul Schrader
Don't Kill It Mike Méndez
Doraemon Stand by Me
Doroga k zvezdam Pavel Klushantzev
Downhill Patricio Valladares
Dragon Ball Z: La resurrección de F Tadayoshi Yamamuro
Dragon Girls! Les amazones pop asiatiques Yves Montmayeur
Dryad Thomas Vernay
Dune David Lynch
Einstein-Rosen Olga Osorio
El afilador
El ataúd de cristal Haritz Zubillaga
El bar
El bueno, el malo y el raro Kim Jee-woon
El cor del pi negre Jaume Pujadas
El extraño (The Wailing) Na Hong-jin
El jardín de las palabras
El más allá Lucio Fulci
El muerto cuenta su historia
El sevillano Josep Nicolás
El sueño espacial Ignacio Malagón
El último guion David García
Emanuelle and the last cannibals Joe D'Amato
Emanuelle in America Joe D'Amato
Emily Must Wait Christian Wittmoser
En la azotea Damià Serra
En tu cabeza. Parte II: Milagros y Remedios Borja Cobeaga
Equals Drake Doremus
Escalofrío Carlos Puerto
Evangelion 3.33
Evolution of Verse Chris Milk
Extinction Miguel Ángel Vivas
Fabricated Brett Foxwell
Fantasticozzi Felipe M. Guerra
Fear, Inc. Vincent Masciale
Firstborn Nirpal Bhogal
Fool's Errand Christopher Goodman
For the Love of Spock Adam Nimoy
Foxglove Brian Deane
Framed
Friends. Aventura en la isla de los monstruos
From a House on Willow Street Alastair Orr
Furia negra
Gantz:O Yasushi Kawamura
Grand Prix a la muntanya dels invents
Grave (Crudo) Julia Ducournau
Halcyon
Halcyon Benjamin Arfmann
Halcyon
Hardcore Henry Ilya Naishuller
HCLM-Desgustación variada. Sessió de curtmetratges Varis autors
Headshot Timo Tjahjanto, Kimo Stamboel
Hell or High Water David Mackenzie
Here Alone Rod Blackhurst
Herederos de la bestia Diego López, David Pizarro
HHL Alberto Ordaz
Hidden in the Woods Patricio Valladares
Higanjima: Vampire Island (Higanjima: Deluxe) Takeshi Watanabe
Horror Stories III Baek Seung-bin, Kim Sun, Kim Gok, Min Kyu-dong
Huidas "escapes" Mercedes Gaspar
Hunger Diaries Anuar Doss, Gabriel Rahbani
I Am Not a Serial Killer Billy O'Brien
I tempi felici verranno presto Alessandro Comodin
Ibiza Undead Andy Edwards
If Cats Disappeared from the World Akira Nagai
Ikarie XB1 Jindrich Polák
Imagen DEATH 25 Años
In a Valley of Violence Ti West
In the Dust of the Stars Gottfried Kolditz
Infección zombi Jacint Espuny
Inside Miguel Ángel Vivas
Interchange Dain Iskandar Said
Intimate Enemies Im Sang-soo
Into the Mud Pablo Pastor
It Stains the Sands Red Colin Minihan
Je me tue à le dire (Death by Death) Xavier Seron
Joe D'Amato Totally Uncut: The Horror Experience Manlio Gomarasca, Davide Pulici
Johnny Frank Garrett´s Last Word Simon Rumley
Juego de tronos (T6 cap 9) Miguel Sapochnik
Justicia Justiciera III, KungFu Karate Annihilator Rafa Dengrá
Karaoke Crazies Kim Sang-chan
Karaoke Crazies (no proyectable)
Karate Kill Kurando Mitsutake
Kingsglaive: Final Fantasy XV
Kingsglaive: material extra masterclass
Knucklebones Mitch Wilson
Kryptonita Nicanor Loreti
L.O.P.E. Un nuevo amanecer científico Sergio Erro González, David Cánovas Williams
La autopsia de Jane Doe (The Autopsy of Jane Doe) André Øvredal
La chica que saltaba a través del tiempo
La femme et le TGV Timo Von Gunten
La isla de Frankenstein Jerry Warren
La luz en el cerro Ricardo Velarde
La muerte llama a las diez Joan Bosch
La noche después de que mi novia me dejara
La Nueve
La peau savage Ariane Louis-Seize
La propera pell Isaki Lacuesta, Isa Campo
La región salvaje Amat Escalante
La sexta alumna Benja de la Rosa
La valija de Benavidez Laura Casabé
La vuelta Emilio Martínez-Borso
Lake Bodom Taneli Mustonen
Las cazadoras Miguel Ángel Carrión
Las tinieblas Daniel Castro Zimbrón
Las vacas de Wisconsin Sara Traba
Le complexe de Frankenstein Gilles Penso, Alexandre Poncet
Le Plan Pierre Teulières
Le secret de la chambre noire (Daguerrotype) Kiyoshi Kurosawa
Lend a Hand for Love John Thompson
Let me Make You a Martyr Corey Asraf, John Swab
Like Cattle Towards Glow Zac Farley
Likely Stories (T1 cap 1,2,3 i 4) Neil Gaiman
Likely Stories (T1. cap 1, 2) Neil Gaiman
Limbo Konstantina Kotzamani
Lo chiamavano Jeeg Robot Gabriele Mainetti
Lo que hacemos en las sombras Taika Waititi
Logo A Contracorriente
Logo Selecta Visión (flat)
Logo Selecta Visión (scope)
Los Aeronautas León Fernández
Los escondites Jesús Yagüe
Los invasores del espacio Kinji Fukasaku
Los mil ojos del asesino Joan Bosch
Los primogénitos Emilia Pedrazzoli, Emiliano Pinto
Los Viejos
Lost Night Barcelona Yolanda Torres
Lost Soul Sarah Hatherley
Louise en Hiver Jean-François Laguionie
Love Réka Bucsi
Lunatique Gabriel Kalim Mucci
Macabre Jerónimo Rocha, João Miguel Real
Malware
Maniac Tales
Margarites Anna Valentí
Mars IV Guillaume Rieu
Mater Salvatoris Marc Barceló
Mayday Sébastien Vanicek
Me Me Lai Bites Back: Resurrection of the Cannibal Quenn Naomi Holwill
Melanie. The Girl With All the Gifts (The Girl with All the Gifts) Colm McCarthy
Midnight Special Jeff Nichols
Mientras ellas duermen (While the Women Are Sleeping) Wayne Wang
Mine Fabio Guaglione, Fabio Resinaro
Miruthan Shakti Soundar Rajan
Miss Hokusai Keiichi Hara
Momotaro: Sacred Sailors Mitsuyo Seo
Mon Ange Harry Cleven
Mr. Robot (T2 cap 1) Sam Esmail
Mr. Robot Virtual Reality Experience Sam Esmail
Mr. Six Guan Hu
Museum Keishi Otomo
My name is Bruce/ Posesión demencial Bruce Campbell
Nen amagat Pol Rodríguez
New Madrid Natalia Marín
No Touching Will Corona Pilgrim, Adam Davis
Nuestra amiga la luna Velasco Broca
O Ornitólogo João Pedro Rodrigues
OMG, I'm a Robot?! Tal Goldberg, Gal Zelezniak
One Piece Film Gold Hiroaki Miyamoto
Operation Avalanche Matt Johnson
Operation Mekong Dante Lam
Peelers Sevé Schelenz
Penny Dreadful (T3, cap 5) Paco Cabezas
Penny Dreadful (T3, cap 5,6,7 i 9) Paco Cabezas
Perched Liam Harris
Perfect Blue Satoshi Kon
Persèfone, entre els morts Ariadna Ollé
Pet Carles Torrens
Phantasm Don Coscarelli
Phantasm Ravager David Hartman
Pieles
Pigtails Yoshimi Itazu
Plan B Ufuk Genç, Michael Popescu
Planeta bur Pavel Klushantzev
Presentació del fanzine Exhumed Movies/Killers Toons Volumen 2
Prevenge Alice Lowe
Proyecto Lázaro Mateo Gil
Psycho Raman Anurag Kashyap
Psychophonia Brianne Davis
PYOTR495 Blake Mawson
Que Dios nos perdone Rodrigo Sorogoyen
Regresa un desconocido Joan Bosch
Remainder Omer Fast
Respiro Diego Bellocchio
Revengeance Bill Plympton, Jim Lujan
Revoltoso Arturo Ambriz, Roy Ambriz
Ring
Roger Sonia Cendón, Sara Esteban, Arnau Gòdia, Ingrid Masarnau, Martí Montañola
Ruah Flurin Giger
Rupture Steven Shainberg
Sadako vs. Kayako Koji Shiraishi
Safe Neighborhood Chris Peckover
Salem Josefine Scheffler
Salt and Fire Werner Herzog
Salvación Denise Castro
Sam Was Here Christophe Deroo
Santa fiesta Miguel Ángel Rolland
Satan's Blood. Recuerdos de Escalofrío Luis Esquinas
Second To None Vincent Gallagher
Section Zéro (T1 cap 1) Olivier Marchal
Seoul Station Yeon Sang-ho
Shelley Ali Abbasi
Shin Godzilla Hideaki Anno, Shinji Higuchi
Shmeat Matasila Freshwater
Shortwave Ryan Gregory Philips
Sisters Robyn Gray
Solaris Andrei Tarkovski
Somnia. Dentro de tus sueños (Before I Wake) Mike Flanagan
Sonar Philipp Maas, Dominik Stockhausen
Songokumanía: El big bang del Manga Oriol Estrada
Space Battleship Yamato Takashi Yamakazi
SPL2: El despertar de los dragones Soi Cheang
Spot AMC - Ash vs. Evil
Spot Gas Natural Fenosa
Spot Sony Final Fantasy
Spot Sony Star Trek
Spot Ulls del món
Sputnik! Asier Abio
Star Trek: The Motion Picture - The Director's Edition Robert Wise
Stems Ainslie Henderson
Sweet, Sweet Lonely Girl A.D. Calvo
Swiss Army Man Daniel Scheinert, Daniel Kwan
Tenemos la carne Emiliano Rocha Minter
Terraformars Takashi Miike
Terror 5 Sebastián Rotstein, Federico Rotstein
Terrore nello spazio Mario Bava
Test Pilota Pirxa Marek Piestrak
The Age of Shadows Kim Jee-woon
The Anthem of the Heart Tatsuyuki Nagai
The Child
The Cleansing Hour Damien Leveck
The Clockmakers Dream Cashell Horgan
The End Guillaume Nicloux
The Evil in Us Jason William Lee
The Eyes of my Mother Nicolas Pesce
The Greasy Strangler Jim Hosking
The Handmaiden Park Chan-wook
The Handsome Archaeologist Steve Kriozere
The Home L. Gustavo Cooper
The Inksect Pablo Calvillo
The Inverted Peak Greg Mcleod, Myles Mcleod, Tom Angell
The Limehouse Golem Juan Carlos Medina
The Love Witch Anna Biller
The Lure Agnieszka Smoczynska
The Master Cleanse Bobby Miller
The Mermaid Stephen Chow
The Monster Bryan Bertino
The Muse
The Neighbor Marcus Dunstan
The Neon Demon Nicolas Winding Refn
The Rose and I Alexander Woo
The Silenced Lee Hae-young
The Silenced (back-up)
The Silent Toni Kristian Tikaknen
The Silent Star Kurt Maetzig
The Sion Sono Arata Oshima
The Spider and the Tulip Kenzo Masaoka
The Stakelander Dan Berk, Robert Olsen
The Tiger Park Hoon-jung
The Transfiguration Michael O'Shea
The Unauthorized Hagiography of Vincent Price Michael Lane
The Void Steven Kostanski, Jeremy Gillespie
The Weaving of a Dream: Johnnie To's Vision & Craft Ferris Lin
The Whispering Star Sion Sono
The White Room Sergi Milà, Mónica García
The Windmill Massacre Nick Jongerius
The Yellow Sea Na Hong-jin
Therapy Nathan Ambrosioni
Three Johnnie To
Throttled Kim Ji-hyeon
Tickled David Farrier, Dylan Reeve
Timeless (T1 cap 1) Neil Marshall
Timeless (T1 cap 1) Neil Marshall
Tower Keith Maitland
Trailer Mediatres - 10è aniversari
Train to Busan Yeon Sang-ho
Trash Fire Richard Bates Jr.
Triunfo Sordo Club Social Espai 3
Trivisa Frank Hui, Jevons Au, Vicky Wong
Tú, yo y el apocalipsis (T1 cap 1) Saul Metzstein, Tim Kirkby, Michael Engler
Tú, yo y el apocalisis Saul Metzstein, Tim Kirkby, Michael Engler
Tunnel Kim Seong-hun
Turbo Kid Anouk Whissell, Yoann-Karl Whissell, François Simard
Un rêve solaire Patrick Bokanowski
Una historia de violencia V. Ruiz de León
Una mujer en el bosque César Sodero
Under the Shadow Babak Anvari
Undercurts 2016
Une tête disparaît Franck Dion
Until We Meet Again Tetsuya Okabe
Utopa Takahiro Tanaka
Vestigis Iván Morillo
Viral Henry Joost, Ariel Schulman
Voyage of Time Terrence Malick
Voyage to the prehistoric planet Curtis Harrington
Wandering Soul Josh Tanner
Waste Laura Sisteró, Alejo Levis
When Demons Die Daniel Ruebesam
Without Name Lorcan Finnegan
Wolf of Vengeance Masakatsu Higuchi
Wolves Àlvaro Rodriguez Areny
Worry Dolls Padraig Reynolds
Wyrmwood (La carretera de los muertos) Kiah Roache-Turner
Ya estoy aquí José Miguel Rabinad
Yoga Hosers Kevin Smith
Yor, el cazador que vino del futuro Antonio Margheriti
Your Name Makoto Shinkai
Zombie Cage
Zona-84 Lonan Garcia
¡Bruja, más que bruja! Fernando Fernán Gómez
Go to top | AVÍS LEGAL | Sitemap | Política de privacitat | Condicions de venda
Sant Honorat, 32-34. 08870 Sitges (Barcelona) Tf. +34 93 894 99 90 · +34 671 552 188