Home » Contacte


INFORMACIÓ VENDA D'ENTRADES
taquilles.online@sitgesfilmfestival.com

SITGES Festival Internacional de Cinema Fantàstic de Catalunya
Sant Honorat, 32-34
08870 Sitges (Barcelona)
Tel. +34 93 894 99 90 · +34 671 552 188


Informació: info@sitgesfilmfestival.com


Secretaria: festival@sitgesfilmfestival.com


Administració: administracio@sitgesfilmfestival.com


Taquilles: taquilles.online@sitgesfilmfestival.com


Comunicació: comunicacio@sitgesfilmfestival.com


Màrqueting: marketing@sitgesfilmfestival.com


Relacions Públiques: pr@sitgesfilmfestival.com


Protocol: protocol@sitgesfilmfestival.com


Producció: produccio@sitgesfilmfestival.com


Coordinació de pel·lícules: films@sitgesfilmfestival.com


Brigadoon: brigadoon@sitgesfilmfestival.com


Premsa: premsa@sitgesfilmfestival.com


Acreditacions Premsa: acreditacions.premsa@sitgesfilmfestival.com


Acreditacions Professionals: acreditacions.professionals@sitgesfilmfestival.com


Voluntaris: voluntaris@sitgesfilmfestival.com


Sitges Film Hub: industry.hub@sitgesfilmfestival.com


Industry: industry@sitgesfilfmestival.com
Go to top | AVÍS LEGAL | Sitemap | Política de privacitat | Condicions de venda
Sant Honorat, 32-34. 08870 Sitges (Barcelona) Tf. +34 93 894 99 90 · +34 671 552 188