Home » Programa » Pel·licules


* Es recomana que consulteu la descripció de les pel·lícules abans d'adquirir les entrades.

AVÍS: S'informa que alguns dels tràilers que es publiquen en aquesta secció poden contenir imatges que poden afectar la seva sensibilitat i que no resulten apropiades per a menors d'edat.

Aquesta secció incorporarà la informació a mesura que s'anunciïn les pel·lícules de Sitges 2017


Títol Director Secció Durada
(FOOL TIME) JOB
  • Gilles Cuvelier
Anima't Curts 17'
3 DÍAS DE NOVIEMBRE
  • León Klimovsky
Brigadoon 81'
68 KILL Òrbita 96'
78/52 OF Competició 92'
A BRIDE FOR RIP VAN WINKLE Seven Chances 179'
A DAY Oficial Fantàstic Discovery 90'
A GENTLE CREATURE Noves Visions One 144'
A GHOST STORY OF Competició 93'
A MALDIÇÃO DE MARIALVA
  • António de Macedo
Brigadoon 82'
A PRAYER BEFORE DAWN Òrbita 117'
A PROMESSA
  • António de Macedo
Brigadoon 102'
A SILENT VOICE Anima't 130'
A SINGLE RIDER Oficial Fantàstic fora de competició 97'
A SPECIAL LADY Òrbita 90'
ADNYAT
  • Santosh Davakhar
Noves Visions - Petit format 15'
AELITA
  • Yakov Protazanov
Sitges Clàssics 111'
ALICIA
  • Daniel M. Caneiro
Brigadoon 10'
ALIENÍGENAS
  • Juan Bodi
Brigadoon 85'
ALONE, NATURALLY
  • Elena Miravitlles
Noves Visions - SGAE Nova Autoria 10'
ALTERATION
  • Jerome Blanquet
Samsung Sitges Cocoon - Competició 20'
AN OBITUARY
  • Jean Yoon
Samsung Sitges Cocoon - Competició 13'
ANCIEN AND THE MAGIC TABLET Anima't 110'
ANIMALS Noves Visions One 95'
ANNA AND THE APOCALYPSE Midnight X-Treme 108'
ANNABELLE CREATION Oficial Fantàstic fora de competició 110'
ANNABELLE CREATION: BEE'S ROOM
    Samsung Sitges Cocoon - Activacions 3'
    APÓSTOLOS
    • Marcos DeBrito
    Sessió Especial Curts 14'
    ARDER Noves Visions Plus 62'
    AS BOAS MANEIRAS OF Competició 135'
    BABYLON BERLIN (T1 CAP 1)
      Serial Sitges - Espai Movistar + 45'
      BAD BLACK
      • Nabwana I.G.G.
      Brigadoon 68'
      BAD WINTER'S DAY
      • Maximiliano Trionfante
      Samsung Sitges Cocoon - Competició 2'
      BADULAKE
      • Toni Buenavida
      Noves Visions - SGAE Nova Autoria 5'
      BEFORE WE VANISH OF Competició 131'
      BELZEBUTH Midnight X-Treme 115'
      BESTIA
      • Gigi Saul Guerrero
      OF Competició Curts 8'
      BEYOND SKYLINE Panorama Fantàstic 107'
      BIG FISH & BEGONIA Anima't 105'
      BLACK HOLLOW CAGE OF Competició 105'
      BLACULA
      • William Crain
      Sitges Clàssics - Dracula 93'
      BLADE OF THE IMMORTAL OF Competició 141'
      BLOODLANDS Brigadoon 80'
      BLOODLESS
      • Gina Kim
      Samsung Sitges Cocoon - Competició 12'
      BORN AGAIN
      • Jason Tostevin
      Brigadoon 7'
      BORN EVIL
      • Danny Chan
      OF Competició Curts 10'
      BOYS IN THE TREES Noves Visions Plus 112'
      BRAM STOKER'S DRACULA Sitges Clàssics - Dracula 127'
      BRAWL IN CELL BLOCK 99 OF Competició 132'
      BRIGSBY BEAR Oficial Fantàstic Discovery 97'
      BRIMSTONE OF Competició 149'
      BUSHWICK OF Competició 94'
      BYE BYE BABY
      • Pablo S. Pastor
      OF Competició Curts 15'
      CAMPFIRE CREEPERS: THE SKULL OF SAM Samsung Sitges Cocoon - Sessió Especial 12'
      CANIBA OF Competició 91'
      CARONTE
      • Luis Tinoco
      OF Competició Curts 15'
      CELEBRACIÓ
      • Pau Cruanyes & Gerard Vidal
      Noves Visions - SGAE Nova Autoria 10'
      CEREMONY Samsung Sitges Cocoon - Sessió Especial 4'
      CERULIA
      • Sofía Carrillo
      Anima't Curts 13'
      CHANNEL ZERO: NO END HOUSE. EPISODE 1
        Serial Sitges 48'
        CHANNEL ZERO: NO END HOUSE. EPISODE 2
          Serial Sitges 47'
          CIENTÍFICAMENT PERFECTES
          • Francesc Xavier Capell
          Brigadoon 65'
          CLOSENESS Noves Visions One 122'
          COCOLORS
          • Toshihisa Yokoshima
          Anima't - curts - fora de competició 46'
          COMPULSIÓN Noves Visions Plus 71'
          CONFESSION OF MURDER Brigadoon 119'
          CREEP 2 Panorama Fantàstic 80'
          CREEPER
          • Drew Macdonald
          Sessió Especial Curts 12'
          CRIMSON PEAK Sitges Clàssics - Guillermo del Toro presenta 119'
          CUERNO DE HUESO
          • Adrián López
          Brigadoon 21'
          CULT OF CHUCKY Sessió Especial 91'
          CULTO AL TERROR Brigadoon 113'
          CUNETAS
          • Pau Teixidor
          Sessió Especial Curts 18'
          CURVATURE Panorama Fantàstic 89'
          DAEMONRUNNER OF Competició Curts 5'
          DARKLAND Òrbita 113'
          DARKMAN
          • Sam Raimi
          Brigadoon 96'
          DARKNESS RISING Midnight X-Treme 81'
          DAVE MADE A MAZE Noves Visions One 81'
          DAWSON CITY: FROZEN TIME Noves Visions Plus 120'
          DEAD SHACK Midnight X-Treme 85'
          DEATH DUEL
          • Yuen Chor
          Sitges Clàssics - The Hong Kong Movie Experience 92'
          DEATH LINE Seven Chances 87'
          DEATH NOTE VR EXPERIENCE
          • Jim Berndt, George Bloom
          Samsung Sitges Cocoon - Activacions 4'
          Degustació Variada Vol. 2
          • Varis autors
          Brigadoon
          DESIERTO
            Hort de Can Falç
            DEVIL'S GATE Panorama Fantàstic 94'
            DHOGS OF Competició 86'
            DOMINGO À TARDE
            • António de Macedo
            Brigadoon 90'
            DOUBLE DATE Midnight X-Treme 90'
            DOWNRANGE Midnight X-Treme 90'
            DRÁCULA (1931)
            • Tod Browning
            Sitges Clàssics - Dracula 75'
            DRÁCULA (1958)
            • Terence Fisher
            Sitges Clàssics - Dracula 82'
            DRÁCULA (1979)
            • John Badman
            Sitges Clàssics - Dracula 109'
            DRÁCULA BARCELONA Panorama Documenta 88'
            DRACULA: PAGES FROM A VIRGIN'S DIARY Sitges Clàssics - Dracula 75'
            DREAMS OF BLUE
            • Valentina Paggiarin
            Samsung Sitges Cocoon - Competició 12'
            DRIP
            • Christopher West
            Sessió Especial Curts 14'
            EL ALETEO DEL COLIBRÍ
            • Meritxell A. Valls
            Noves Visions - Petit format 15'
            EL ALTILLO Sessió Especial 115'
            EL ANDAR DEL BORRACHO
            • Pol Armengol
            Noves Visions - SGAE Nova Autoria 15'
            EL ATAÚD DEL VAMPIRO
            • Fernando Méndez
            Brigadoon 80'
            EL CASO DE HANA Y ALICE Brigadoon 110'
            EL CONDE DRÁCULA Sitges Clàssics - Dracula 98'
            EL ESPECTRO DE JUSTINE
            • Jordi Gigó
            Brigadoon 115'
            EL EXORCISTA Sitges Clàssics - Bienvenido Mr. Friedkin 133'
            EL HABITANTE OF Competició 93'
            EL HADA DE LOS DIENTES
            • Jeremías Segovia, Gonzalo Torrens
            OF Competició Curts 7'
            EL HIMNO DEL CORAZÓN
              Hort de Can Falç
              EL JOVEN SHELDON (T1 CAP 1)
              • Jon Favreau
              Serial Sitges - Espai Movistar + 30'
              EL MINISTERIO DEL TIEMPO VR: SALVA EL TIEMPO
              • Pablo Lara, Rafael Pavón
              Samsung Sitges Cocoon - Activacions 10'
              EL ORFANATO Film Hub - Sessió Especial 100'
              EL VAMPIRO
              • Fernando Méndez
              Sitges Clàssics - Dracula 85'
              EMISIÓN PIRATA: UN VIAJE POR SU BARCO FANTASMA
              • Javier Perea
              Brigadoon 45'
              EN ESTE RINCÓN DEL MUNDO
                Hort de Can Falç 129'
                ERREMENTARI OF Competició 96'
                ESCARABANA
                • Sara Casanovas
                OF Competició Curts 11'
                EVA Film Hub - Sessió Especial 94'
                EXPIRE
                • Magali Magistry
                OF Competició Curts 14'
                EYES IN THE RED WIND
                • Lee Sngmoo
                Samsung Sitges Cocoon - Competició 12'
                FASHIONISTA Panorama Fantàstic 109'
                FATCULA
                • Martinus Klemet
                Anima't Curts 9'
                FIESTA NIBIRU Noves Visions One 80'
                FIREWORKS, SHOULD WE SEE IT FROM THE SIDE OR THE BOTTOM? Anima't 90'
                FIRSTBORN Noves Visions One 90'
                FLUIDØ Noves Visions Plus 71'
                FOCUS CORTOMETRAJES FANTÁSTICO PANAMÁ
                • Varis autors
                Brigadoon 134'
                FRAGMENTOS DEL REY DESMEMBRADO
                • Alejandro Miñarro
                Noves Visions - SGAE Nova Autoria 20'
                GAME OF DEATH Midnight X-Treme 75'
                GLOVES OFF Oficial Fantàstic fora de competició 96'
                GOODNIGHT, GRACIE
                • Stellan Kendrick
                OF Competició Curts 4'
                GOREX "THE ZOMBIE HORROR PICTURE SHOW X"
                • Ángel Mora
                Brigadoon 105'
                GOYIM "EL RITUAL"
                • Manuel Moreno
                Brigadoon 15'
                GURGAON Noves Visions Plus 107'
                HAGAZUSSA Noves Visions One 102'
                HAPPY DEATH DAY Oficial Fantàstic fora de competició 97'
                HARD BOILED
                • John Woo
                Sitges Clàssics - The Hong Kong Movie Experience 128'
                HAVE A NICE DAY OF Competició 77'
                HCLM-Degustació Variada Vol. 1
                • Varis autors
                Brigadoon
                HEART OF FARTNESS: TROMA'S FIRST VR EXPERIENCE STARRING THE TOXIC AVENGER
                • Lloyd Kaufman, John Brennan
                Samsung Sitges Cocoon - Competició 15'
                HIPERSOMNIA Brigadoon 85'
                HOISSURU
                • Armand Rovira
                Noves Visions - Petit format 19'
                HOSTILE Panorama Fantàstic 83'
                HOUNDS OF LOVE Noves Visions One 108'
                HOUSEWIFE Panorama Fantàstic 82'
                HOW TO BE HUMAN
                • Bruno Centofanti
                OF Competició Curts 15'
                HOW TO TALK TO GIRLS AT PARTIES Noves Visions One - Cloenda 103'
                HUM
                • Stefano Nurra
                Noves Visions - Petit format 15'
                HYBRIDS
                • Florian Brauch, Matthieu Pujol, Kim Tailhades, Yohan Thireau, Romain Thirion
                Anima't Curts 7'
                I AM THE DOORWAY
                • Robin Kasparik
                Brigadoon 15'
                I CRIMINALI DELLA GALASSIA
                • Antonio Margheriti
                Brigadoon 93'
                I SAW THE FUTURE
                • François Vautier
                Samsung Sitges Cocoon - Competició 4'
                I THINK YOU'RE A LITTLE CONFUSED
                • Iku Ogawa
                Anima't Curts 9'
                I WANT PLUTO TO BE A PLANET AGAIN
                • Vladimir Mavounia-Kouka, Marie Amachoukel
                Anima't Curts 12'
                IMBROGLIO
                • Christopher Zatta
                Sessió Especial Curts 15'
                INDIANA Noves Visions Plus 76'
                INFLAME Noves Visions One 94'
                INHUMANS (T1 CAP1)
                • Roel Reiné
                Serial Sitges - Espai Movistar + 43'
                IT BEGAN WITHOUT WARNING
                • Santiago C. Tapia, Jessica Curtright
                OF Competició Curts 6'
                IT: YOU'LL FLOAT TOO
                  Samsung Sitges Cocoon - Activacions 4'
                  IVY
                  • Rubén Abarca
                  Brigadoon 15'
                  JACKALS Panorama Fantàstic 88'
                  JAILBREAK Òrbita 92'
                  JEEPERS CREEPERS 3
                  • Victor Salva
                  Sessió Sorpresa 101'
                  JOHANNA Seven Chances 83'
                  JOJO'S BIZARRE ADVENTURE: DIAMOND IS UNBREAKABLE Sessió Especial 120'
                  JUEGO DE TRONOS (T7 CAP 7)
                    Serial Sitges - Espai Movistar + 81'
                    JUPITER'S MOON OF Competició 123'
                    KILLING GROUND Oficial Fantàstic Discovery 89'
                    KING COHEN: THE WILD WORLD OF FILMMAKER LARRY COHEN Panorama Documenta 106'
                    KNIVES
                    • Adam Cosco
                    Samsung Sitges Cocoon - Competició 16'
                    KUO'S EYES
                    • O.B. De Alessi
                    Noves Visions - Petit format 29'
                    KUSO Noves Visions One 96'
                    L'OGRE
                    • Laurène Braibant
                    Anima't Curts 10'
                    L'ORA DEL BUIO
                    • Domenico De Feudis
                    OF Competició Curts 12'
                    LA CASA DE COLORES
                    • Nicolás Villarreal
                    Anima't Curts 9'
                    LA CONQUISTA DE LA MONTAÑA DEL TIGRE
                      Hort de Can Falç 141'
                      LA FUGA DE LOS 45
                      • Cristina Caamaño
                      Noves Visions - SGAE Nova Autoria 21'
                      LA GARDUÑA
                      • Manuel Moreno
                      Brigadoon 60'
                      LA GRIETA
                      • Juan Piquer Simón
                      Brigadoon 80'
                      LA LEYENDA DE BARNEY THOMSON
                        Hort de Can Falç 90'
                        LA NOCHE DE LOS MUERTOS VIVIENTES Brigadoon 96'
                        LA NUIT JE DANSE AVEC LA MORT
                        • Vincent Gibau
                        Anima't Curts 6'
                        LA ORGÍA SANGRIENTA DE LAS MUJERES DEMONIO
                        • Ted V. Mikels
                        Brigadoon 73'
                        LA PIEL FRÍA Oficial Fantàstic fora de competició 101'
                        LA REINA DE LA CASA
                        • Esther Paredes
                        Samsung Sitges Cocoon - Competició 5'
                        LA TELENOVELA ERRANTE Seven Chances 78'
                        LA VILLANA OF Competició 129'
                        LA ZONA (T1 CAP 1)
                          Serial Sitges 57'
                          LA ZONA (T1 CAP 2)
                            Serial Sitges 54'
                            LA ZONA (T1 CAP 3)
                              Serial Sitges 53'
                              LA ZONA (T1 CAP 4)
                                Serial Sitges 53'
                                LABORATORY CONDITIONS
                                • Jocelyn Stamat
                                OF Competició Curts 17'
                                LACRIMOSA
                                • Tanja Mairitsch
                                Noves Visions - Petit format 19'
                                LAISSEZ BRONZER LES CADAVRES OF Competició 93'
                                LAS BRUJAS DE ZUGARRAMURDI
                                • Álex de la Iglesia
                                Brigadoon 109'
                                LAST RAMPAGE Òrbita 93'
                                LAST TREE STANDING
                                • Agnes Baginska
                                OF Competició Curts 30'
                                LATCHED
                                • Justin Harding, Rob Brunner
                                OF Competició Curts 17'
                                LE LLAMABAN JEEG ROBOT
                                  Hort de Can Falç 118'
                                  LE SERPENT AUX MILLE COUPURES Òrbita 105'
                                  LEATHERFACE Oficial Fantàstic fora de competició 88'
                                  LES AFFAMÉS OF Competició 103'
                                  LOS COME-GUSANOS
                                  • Herb Robins
                                  Brigadoon 87'
                                  LOS OJOS DEL DIABLO
                                  • George A. Romero & Dario Argento
                                  Brigadoon 120'
                                  LOS OLVIDADOS Midnight X-Treme 100'
                                  LOS RESUCITADOS
                                  • Arturo de Bobadilla
                                  Brigadoon 69'
                                  LOVE AFTER TIME
                                  • Tsai Tsung-han
                                  OF Competició Curts 16'
                                  LOVE AND OTHER CULTS Noves Visions Plus 95'
                                  LOVE OFF THE CUFF Noves Visions One 121'
                                  LOVING VINCENT Anima't 95'
                                  LU OVER THE WALL Anima't 112'
                                  M.F.A. Noves Visions One 93'
                                  MADRAZA Òrbita 96'
                                  MAL NOSSO Panorama Fantàstic 93'
                                  MALIGNO
                                  • Paco Bardales & Martin Casapía Casanova
                                  Brigadoon 87'
                                  MAÑANA NOS VEMOS
                                  • Isac Betancourt Valladares
                                  Sessió Especial Curts 11'
                                  MANÍACOS DE LA SERIE B
                                  • Manuel Valencia & Luis Sánchez Toledo
                                  Brigadoon 66'
                                  MANILA DEATH SQUAD
                                  • Dean Colin Marcial
                                  OF Competició Curts 13'
                                  MANSFIELD 66/67 Seven Chances 96'
                                  MARJORIE PRIME Noves Visions One 98'
                                  MARLINA THE MURDERER IN FOUR ACTS OF Competició 94'
                                  MARROWBONE Sessió Especial 111'
                                  MATAR A DIOS OF Competició 90'
                                  MAYHEM OF Competició 88'
                                  MEATBALL MACHINE Brigadoon 90'
                                  MEATBALL MACHINE: KODOKU Midnight X-Treme 101'
                                  MELITA
                                  • Nicolás Alcalá
                                  Samsung Sitges Cocoon - Competició 24'
                                  MÉXICO BÁRBARO II
                                  • Varis autors
                                  Midnight X-Treme 87'
                                  MIYUBI
                                  • Felix Lajeunesse, Paul Raphael
                                  Samsung Sitges Cocoon - Sessió Especial 40'
                                  MOM AND DAD OF Competició 83'
                                  mon mon mon MONSTERS! Midnight X-Treme 113'
                                  MOST BEAUTIFUL ISLAND Noves Visions One Inauguració 80'
                                  MR. ROBOT (T3 CAP 3.1)
                                    Serial Sitges - Espai Movistar + 49'
                                    MUERTOS Y ENTERRADOS Brigadoon 94'
                                    MULE
                                    • Guy Shelmerdine
                                    Samsung Sitges Cocoon - Sessió Especial 6'
                                    MUSE Oficial Fantàstic fora de competició 107'
                                    MUTAFUKAZ Anima't 94'
                                    MY FRIEND DAHMER OF Competició 107'
                                    MY WORLD
                                    • Miyako Makio
                                    Anima't Curts 6'
                                    NIGHT IS SHORT, WALK ON GIRL Anima't 93'
                                    NIGHT NIGHT
                                    • Guy Shelmerdine
                                    Samsung Sitges Cocoon - Competició 7'
                                    NOCTURNE
                                    • Anne Breymann
                                    Anima't Curts 6'
                                    NOS INTERSTÍCIOS DA REALIDADE OU O CINEMA DE ANTÓNIO DE MACEDO
                                    • João Monteiro
                                    Brigadoon 110'
                                    NOSFERATU
                                    • F.M. Murnau
                                    Brigadoon 93'
                                    NOVEMBER Oficial Fantàstic Discovery 115'
                                    O ANIMAL CORDIAL Noves Visions One 96'
                                    O SEGREDO DAS PEDRAS VIVAS
                                    • António de Macedo
                                    Brigadoon 122'
                                    OKJA Sessió Especial 121'
                                    OMEGA RISING
                                    • Eugenio Ercolani & Giuliano Emanuele
                                    Brigadoon 90'
                                    ONE PIECE GOLD
                                      Hort de Can Falç
                                      OUTRAGE CODA Òrbita 105'
                                      PACO PÉREZ-DOLZ: UN CINEASTA A TIRO LIMPIO
                                      • Jordi Marcos
                                      Brigadoon 77'
                                      PÉPÉ LE MORSE
                                      • Lucrèce Andreae
                                      Anima't Curts 15'
                                      PERTURBADO
                                      • Santiago Segura
                                      Sessió Especial Curts 12'
                                      PHOENIX FORGOTTEN Panorama Fantàstic 87'
                                      PLAY BOYS
                                      • Vincent Lynen
                                      Anima't Curts 8'
                                      POESÍA SIN FIN Seven Chances 128'
                                      POLICE STORY 2
                                      • Jackie Chan
                                      Sitges Clàssics - The Hong Kong Movie Experience 101'
                                      PORTAL
                                        Samsung Sitges Cocoon - Competició 5'
                                        PSYCHO KINO
                                        • Guillem Dols
                                        OF Competició Curts 19'
                                        PSYCHO PASS. LA PELÍCULA
                                          Hort de Can Falç 113'
                                          PSYCHOPATHS Panorama Fantàstic 83'
                                          PURGATORYO Noves Visions Plus Inauguració 85'
                                          RABBIT Oficial Fantàstic Discovery 99'
                                          RANAWAY
                                          • Georgina Díaz, Arturo Lacal, Alba Medinyà & Vanessa Silva
                                          Noves Visions - SGAE Nova Autoria 8'
                                          RAY
                                          • Rafael Pavón
                                          Samsung Sitges Cocoon - Competició 6'
                                          REAL Oficial Fantàstic Discovery 137'
                                          REAL GODS REQUIRE BLOOD
                                          • Hussain Moin
                                          Noves Visions - Petit format 20'
                                          REAWAKENING OF MEMORIES
                                          • Kim Young-kap
                                          Samsung Sitges Cocoon - Competició 15'
                                          REBOBINANDO: LA EDAD DE ORO DE LOS VIDEOCLUBS
                                          • Jose F. Riveiro
                                          Brigadoon 66'
                                          RED ASH
                                          • Yuta Sano
                                          Anima't Curts 22'
                                          REPLACE Panorama Fantàstic 101'
                                          REPRISAL
                                          • Mike Malajalian
                                          OF Competició Curts 10'
                                          REVENGE OF Competició 108'
                                          REWIND
                                          • Rubén Pérez-Barrena
                                          Brigadoon 12'
                                          RIP OF Competició Curts 17'
                                          RIVERDALE (T1 CAP 14)
                                          • Rob Seidenglanz
                                          Serial Sitges - Espai Movistar + 45'
                                          ROSALITA
                                          • Luciano de Azevedo
                                          Sessió Especial Curts 18'
                                          SALYUT-7 OF Competició 119'
                                          SANGRE DE VÍRGENES Brigadoon 72'
                                          SANTA ANA
                                          • César Pesquera
                                          Noves Visions - Petit format 9'
                                          SCIENCE FICTION VOLUME ONE: THE OSIRIS CHILD OF Competició 99'
                                          SCRATCH
                                          • David Valero
                                          Noves Visions - Petit format 20'
                                          SCRATCHY
                                          • Marv Newland
                                          Anima't Curts 3'
                                          SECLUSION Panorama Fantàstic 86'
                                          SECRET SANTA Midnight X-Treme 89'
                                          SELFIE
                                          • Seul-woo Hyung
                                          Sessió Especial Curts 6'
                                          SERVICIO DE HABITACIONES
                                          • Saúl Gallego Mateo
                                          Brigadoon 14'
                                          SESGO. UNA HISTORIA DE PREJUICIOS Y GOLOSINAS
                                          • Marc Font
                                          Noves Visions - SGAE Nova Autoria 15'
                                          SHAOLIN TEMPLE Sitges Clàssics - The Hong Kong Movie Experience 126'
                                          SHEBORG
                                          • Daniel Armstrong
                                          Brigadoon 85'
                                          SMASHED
                                          • Sean Lahiff
                                          OF Competició Curts 13'
                                          SOLO SE VIVE UNA VEZ Sessió Especial 90'
                                          SORCERER Sitges Clàssics - Bienvenido Mr. Friedkin 121'
                                          SPIRIT OF THE RAPED Brigadoon 79'
                                          SPLENDIDA MOARTE ACCIDENT
                                          • Sergiu Negulici
                                          Anima't Curts 16'
                                          STEPHANIE Panorama Fantàstic 86'
                                          STILL/BORN Panorama Fantàstic 87'
                                          STRANGLED Noves Visions One 122'
                                          STRAY NIGHTINGALE Noves Visions Plus - Cloenda 134'
                                          SUMARIO SANGRIENTO DE LA PEQUEÑA ESTEFANÍA
                                          • Tonino Valerii
                                          Brigadoon 95'
                                          SURVIVAL FAMILY OF Competició 117'
                                          SUSPIRIA Sitges Clàssics - Guillermo del Toro presenta 98'
                                          SWEET VIRGINIA Òrbita 92'
                                          SWORD MASTER 3D OF Competició 108'
                                          TALISMÁN
                                          • Carlos Therón
                                          Samsung Sitges Cocoon - Sessió Especial 10'
                                          TAX SHELTER TERRORS: THE REAL STORY OF CANADIAN CULT FILM
                                          • Xavier Mendik
                                          Brigadoon 60'
                                          TEDDY BEARS PICNIC
                                          • Thomas Hodge
                                          OF Competició Curts 6'
                                          TEHRAN TABOO Anima't 97'
                                          TERMINATOR 2: JUDGEMENT DAY Sitges Clàssics - 25 años de T-2 138'
                                          THE 7TH NIGHT OF THELEMA
                                          • Gianluigi Perrone
                                          Samsung Sitges Cocoon - Competició 8'
                                          THE ARGOS FILE
                                          • Josema Roig
                                          Samsung Sitges Cocoon - Competició 4'
                                          THE BAD BATCH Sessió Especial 119'
                                          THE BATTLESHIP ISLAND: DIRECTOR'S CUT Òrbita 151'
                                          THE BIGGEST THING THAT EVER HIT BROADWAY Noves Visions Plus 110'
                                          THE BOOGEYS
                                          • Sanjay F. Sharma
                                          Sessió Especial Curts 21'
                                          THE BOOK OF BIRDIE Noves Visions Plus 90'
                                          THE BRIDE Panorama Fantàstic 90'
                                          THE BRINK Òrbita - Cloenda (Fora de Competició) 100'
                                          THE CRESCENT Noves Visions One 100'
                                          THE CURED Oficial Fantàstic Discovery 96'
                                          THE DISASTER ARTIST
                                            Sessió Sorpresa 105'
                                            THE ENDLESS OF Competició 111'
                                            THE ERLPRINCE Noves Visions Plus 101'
                                            THE FARTHEST Panorama Documenta 121'
                                            THE FINAL GIRLS PRESENT: WE ARE THE WEIRDOS
                                            • Varis autors
                                            Brigadoon 75'
                                            THE GREAT FLOOD Seven Chances 84'
                                            THE HERETICS Panorama Fantàstic 88'
                                            THE HUNGER
                                            • Kenneth Karlstad
                                            Noves Visions - Petit format 21'
                                            THE KILLING OF A SACRED DEER OF Competició 109'
                                            THE LITTLE HOURS Noves Visions One 91'
                                            THE LIVING CORPSE
                                            • Khwaja Sarfraz
                                            Brigadoon 103'
                                            THE LODGERS Cloenda 93'
                                            THE MAUS OF Competició 90'
                                            THE MISANDRISTS Noves Visions One 92'
                                            THE MISSION Sitges Clàssics - The Hong Kong Movie Experience 84'
                                            THE MOLE SONG: HONG KONG CAPRICCIO Midnight X-Treme 128'
                                            THE NIGHT WATCHMEN Midnight X-Treme 80'
                                            THE NOSE
                                            • Jooim Kim
                                            Anima't Curts 9'
                                            THE PREDICAMENT
                                            • Steven Baker
                                            Sessió Especial Curts 16'
                                            THE RITUAL OF Competició 94'
                                            THE ROCKY HORROR PICTURE SHOW
                                            • Jim Sharman
                                            Homenatge a Susan Sarandon 100'
                                            THE SHAPE OF WATER Inauguració 123'
                                            THE SILENT SCREAM
                                            • Arif Khan
                                            Brigadoon 17'
                                            THE SONG OF SOLOMON
                                            • Stephen Biro
                                            Brigadoon 84'
                                            THE SUPER Sessió Especial 89'
                                            THE SUPERS Sessió Especial 102'
                                            THE TAG-ALONG 2 Panorama Fantàstic 107'
                                            THE TERROR OF HALLOW'S EVE
                                            • Todd Tucker
                                            Brigadoon 80'
                                            THE WALL Òrbita 88'
                                            THELMA OF Competició 116'
                                            THIRST STREET Noves Visions One 84'
                                            THROUGH YOU
                                            • Lily Baldwin, Saschka Unseld
                                            Samsung Sitges Cocoon - Competició 14'
                                            TIGER GIRL Noves Visions One 91'
                                            TODOS LOS COLORES DE LA OSCURIDAD
                                            • Sergio Martino
                                            Brigadoon 95'
                                            TOKYO VAMPIRE HOTEL Midnight X-Treme 142'
                                            TONIGHT SHE COMES Midnight X-Treme 85'
                                            TRAGEDY GIRLS OF Competició 96'
                                            TRANSIBERIANO
                                            • Bran Anderson
                                            Film Hub - Sessió Especial 111'
                                            TWIN PEAKS, EL FENÓMENO CULTURAL DE LOS AÑOS 90
                                              Serial Sitges - Espai Movistar +
                                              ULRIKE'S BRAIN Noves Visions Plus 56'
                                              UN SAC DE PIERRES
                                              • Quentin Valois
                                              Noves Visions - Petit format 23'
                                              UNA CAJA CERRADA
                                              • Anna Agulló
                                              Noves Visions - SGAE Nova Autoria 29'
                                              VALLEY OF WHITE BIRDS
                                              • Cloud Yang
                                              Anima't Curts 15'
                                              VAMPIRE CLAY Midnight X-Treme 80'
                                              VAMPIRE CLEANUP DEPARTMENT
                                              • Pak Wing Yan
                                              Brigadoon 94'
                                              VANZHEIMER
                                              • Carlos Albuger & Juan Diego Pimentel
                                              Sessió Especial Curts 7'
                                              VENDRÁN LLUVIAS SUAVES
                                              • Aleix Montanyés
                                              Noves Visions - SGAE Nova Autoria 20'
                                              VIDEO BIZARRO. LOCAL 63
                                              • Dolores Montaño & Mariano Juáreza
                                              Brigadoon 11'
                                              VIRGEN
                                              • Nicolas Amelio Ortiz
                                              OF Competició Curts 10'
                                              VIVA EL REY
                                              • Luís Téllez
                                              Anima't Curts 9'
                                              WHAT HAPPENED TO MONDAY? Oficial Fantàstic fora de competició 124'
                                              WIND RIVER Òrbita 108'
                                              WISHMASTER
                                                Hort de Can Falç
                                                WORLD OF DARKNESS Panorama Documenta 86'
                                                X
                                                • Raquel Choy Lainez
                                                Sessió Especial Curts 9'
                                                Y ABRAZAME
                                                • Javier Rao
                                                Brigadoon 64'
                                                YO-KAI WATCH THE MOVIE Anima't - Sessió Escoles 97'
                                                YOU WERE NEVER REALLY HERE
                                                • Lynne Ramsay
                                                Sessió Sorpresa 95'
                                                YOUR NAME
                                                  Hort de Can Falç
                                                  Z FEST
                                                  • David Cordero
                                                  Sessió Especial Curts 16'
                                                  ZÉ DO CAIXÃO
                                                  • Vitor Mafra
                                                  Brigadoon 90'
                                                  ZOMBIOLOGY: ENJOY YOURSELF TONIGHT Midnight X-Treme 107'
                                                  ZU: WARRIORS FROM THE MAGIC MOUNTAIN Sitges Clàssics - The Hong Kong Movie Experience 112'

                                                  Go to top | AVÍS LEGAL | Sitemap | Política de privacitat | Condicions de venda
                                                  Sant Honorat, 32-34. 08870 Sitges (Barcelona) Tf. +34 93 894 99 90 · +34 671 552 188