sitges_programa.programa_trailers_h1

AVÍS: S'informa que alguns dels tràilers que es publiquen en aquesta secció poden contenir imatges que poden afectar la seva sensibilitat i que no resulten apropiades per a menors d'edat.
* Es recomana que consulteu la descripció de les pel·lícules abans d'adquirir les entrades.

Les entrades sortiran a la venda en els propers dies.

(Fool Time) JOB

Gilles Cuvelier

Anima't Cortos

A Day

Sun-Ho Cho

Oficial Fantàstic Discovery

A Gentle Creature

Sergei Loznitsa

Noves Visions One

A Ghost Story

David Lowery

Oficial Fantàstic Competición

A Prayer Before Dawn

Jean-Stéphane Sauvaire

Òrbita

A Silent Voice

Naoko Yamada

Anima't

A Single Rider

Lee Zoo-Young

Oficial Fantàstic fora de competició

A Special Lady

Lee An-kyu

Òrbita

Adnyat

Santosh Davakhar

Noves Visions - Petit format

Animals

Greg Zglinski

Noves Visions One

Anna and the Apocalypse

John Mcphail

Midnight X-Treme

Apóstolos

Marcos DeBrito

Sessió Especial Curts

Arder

David González Rudiez

Noves Visions Plus

As boas maneiras

Juliana Rojas & Marco Dutra

Oficial Fantàstic Competición

Before We Vanish

Kiyoshi Kurosawa

Oficial Fantàstic Competición

Belzebuth

Emilio Portes

Midnight X-Treme

Bestia

Gigi Saul Guerrero

Official Fantàstic Competition Shorts

Big Fish & Begonia

Xuan Liang & Chun Zhang

Anima't

Black Hollow Cage

Sadrac González-Perellón

Oficial Fantàstic Competición

Blade of the Immortal

Takashi Miike

Oficial Fantàstic Competición

Born Evil

Danny Chan

Official Fantàstic Competition Shorts

Boys in the Trees

Nicholas Verso

Noves Visions Plus

Brawl in Cell Block 99

S. Craig Zahler

Oficial Fantàstic Competición

Brigsby Bear

Dave McCary

Oficial Fantàstic Discovery

Brimstone

Martin Koolhoven

Oficial Fantàstic Competición

Bushwick

Cary Murnion & Jonathan Milott

Oficial Fantàstic Competición

Caronte

Luis Tinoco

Official Fantàstic Competition Shorts

Cerulia

Sofía Carrillo

Anima't Cortos

Closeness

Kantemir Balagov

Noves Visions One

Cocolors

Toshihisa Yokoshima

Anima't - curts - fora de competició

Compulsión

Ángel González

Noves Visions Plus

Creeper

Drew Macdonald

Sessió Especial Curts

La cumbre escarlata

Guillermo del Toro

Sitges Clàssics - Guillermo del Toro presenta

Culto al terror

Gustavo Leonel Mendoza

Brigadoon

Darkland

Fenar Ahmad

Òrbita

Dave Made a Maze

Bill Watterson

Noves Visions One

Dead Shack

Peter Ricq

Midnight X-Treme

Death Line

Gary Sherman

Seven Chances

Devil's Gate

Clay Staub

Panorama Fantàstic

Double Date

Benjamin Barfoot

Midnight X-Treme

Downrange

Ryuhei Kitamura

Midnight X-Treme

Drácula Barcelona

Carles Prats

Panorama Documenta

Drip

Christopher West

Sessió Especial Curts

El aleteo del colibrí

Meritxell A. Valls

Noves Visions - Petit format

El habitante

Guillermo Amoedo

Oficial Fantàstic Competición

Escarabana

Sara Casanovas

Official Fantàstic Competition Shorts

Expire

Magali Magistry

Official Fantàstic Competition Shorts

Fashionista

Simon Rumley

Panorama Fantàstic

Fiesta Nibiru

Manuel Facal

Noves Visions One

Firstborn

Aik Karapetian

Noves Visions One

Fluidø

Shu Lea Cheang

Noves Visions Plus

Game of Death

Laurence "Baz" Morais y Sebastien Landry

Midnight X-Treme

Goodnight, Gracie

Stellan Kendrick

Official Fantàstic Competition Shorts

Gurgaon

Shanker Raman

Noves Visions Plus

Happy Death Day (Feliz día de tu muerte)

Christopher Landon

Oficial Fantàstic fora de competició

Hostile

Mathieu Turi

Panorama Fantàstic

Hounds of Love

Ben Young

Noves Visions One

How to be Human

Bruno Centofanti

Official Fantàstic Competition Shorts

Hum

Stefano Nurra

Noves Visions - Petit format

I Think You're a Little Confused

Iku Ogawa

Anima't Cortos

I Want Pluto to Be a Planet Again

Vladimir Mavounia-Kouka, Marie Amachoukel

Anima't Cortos

Indiana

Toni Comas

Noves Visions Plus

Inflame

Ceylan Özgün Özçelik

Noves Visions One

Jackals

Kevin Greutert

Panorama Fantàstic

Jailbreak

Jimmy Henderson

Òrbita

Johanna

Kornél Mundruczó

Seven Chances

Jupiter's Moon

Kornél Mundruczó

Oficial Fantàstic Competición

Killing Ground

Damien Power

Oficial Fantàstic Discovery

Kuo's Eyes

O.B. De Alessi

Noves Visions - Petit format

Kuso

Steven Ellison

Noves Visions One

L'Ogre

Laurène Braibant

Anima't Cortos

L'ora del buio

Domenico De Feudis

Official Fantàstic Competition Shorts

La casa de colores

Nicolás Villarreal

Anima't Cortos

La piel fría

Xavier Gens

Oficial Fantàstic fora de competició

The Villainess (La villana)

Jung Byung-Gil

Oficial Fantàstic Competición

Laissez bronzer les cadavres

Hélène Cattet & Bruno Forzani

Oficial Fantàstic Competición

Last Rampage

Dwight Little

Òrbita

Last Tree Standing

Agnes Baginska

Official Fantàstic Competition Shorts

Latched

Justin Harding, Rob Brunner

Official Fantàstic Competition Shorts

Le serpent aux mille coupures

Éric Valette

Òrbita

Leatherface

Julien Maury & Alexandre Bustillo

Oficial Fantàstic fora de competició

Los olvidados

Luciano Onetti & Nicolás Onetti

Midnight X-Treme

Love After Time

Tsai Tsung-han

Official Fantàstic Competition Shorts

Love and Other Cults

Eiji Uchida

Noves Visions Plus

Love Off the Cuff

Pang Ho-cheung

Noves Visions One

Loving Vincent

Dorota Kobiela & Hugh Welchman

Anima't

Lu Over the Wall

Masaaki Yuasa

Anima't

Madraza

Hernan Aguilar

Òrbita

Mal Nosso

Samuel Galli

Panorama Fantàstic

Manila Death Squad

Dean Colin Marcial

Official Fantàstic Competition Shorts

Mansfield 66/67

P. David Ebersole and Todd Hughes

Seven Chances

Marjorie Prime

Michael Almereyda

Noves Visions One

Marlina the Murderer in Four Acts

Mouly Surya

Oficial Fantàstic Competición

Marrowbone (El secreto de Marrowbone)

Sergio G. Sánchez

Sesión Especial

Matar a Dios

Albert Pintó & Caye Casas

Oficial Fantàstic Competición

Meatball Machine: Kodoku

Yoshihiko Nishimura

Midnight X-Treme

México Bárbaro II

Varis autors

Midnight X-Treme

mon mon mon MONSTERS

Giddens Ko

Midnight X-Treme

Most Beautiful Island

Ana Asensio

Noves Visions One Inauguració

Muse

Jaume Balagueró

Oficial Fantàstic fora de competició

Mutafukaz

Run & Shojiro Nishimi

Anima't

My Friend Dahmer

Marc Meyers

Oficial Fantàstic Competición

My World

Miyako Makio

Anima't Cortos

Night is Short, Walk on Girl

Masaaki Yuasa

Anima't

Nocturne

Anne Breymann

Anima't Cortos

November

Rainer Sarnet

Oficial Fantàstic Discovery

O animal cordial

Gabriela Amaral Almeida

Noves Visions One

Okja

Bong Joon-ho

Sesión Especial

Outrage Coda

Takeshi Kitano

Òrbita

Pépé le morse

Lucrèce Andreae

Anima't Cortos

Poesía sin fin

Alejandro Jodorowsky

Seven Chances

Psychopaths

Mickey Keating

Panorama Fantàstic

Purgatoryo

Derick Cabrido

Noves Visions Plus Inauguració

Rabbit

Luke Shanahan

Oficial Fantàstic Discovery

Real

Love Lee

Oficial Fantàstic Discovery

Real Gods Require Blood

Hussain Moin

Noves Visions - Petit format

Red Ash

Yuta Sano

Anima't Cortos

Replace

Norbert Keil

Panorama Fantàstic

RIP

Albert Pintó & Caye Casas

Official Fantàstic Competition Shorts

Rosalita

Luciano de Azevedo

Sessió Especial Curts

Salyut-7

Klim Shipenko

Oficial Fantàstic Competición

Santa Ana

César Pesquera

Noves Visions - Petit format

Science Fiction Volume One: The Osiris Child (Rescate en Osiris)

Shane Abbess

Oficial Fantàstic Competición

Seclusion

Erik Matti

Panorama Fantàstic

Secret Santa

Adam Marcus

Midnight X-Treme

Selfie

Seul-woo Hyung

Sessió Especial Curts

Smashed

Sean Lahiff

Official Fantàstic Competition Shorts

Solo se vive una vez

Federico Cueva

Sesión Especial

Splendida moarte accident

Sergiu Negulici

Anima't Cortos

Strangled

Árpád Sopsits

Noves Visions One

Stray Nightingale

Takuji Izumi

Noves Visions Plus - Cloenda

Survival Family

Shinobu Yaguchi

Oficial Fantàstic Competición

Suspiria

Dario Argento

Sitges Clàssics - Guillermo del Toro presenta

Sword Master 3D

Derek Yee

Oficial Fantàstic Competición

Teddy Bears Picnic

Thomas Hodge

Official Fantàstic Competition Shorts

Tehran Taboo

Ali Soozandeh

Anima't

Terminator 2: Judgement Day (3D)

James Cameron

Sitges Clàssics - 25 años de T-2

The Bad Batch

Ana Lily Amirpour

Sesión Especial

The Boogeys

Sanjay F. Sharma

Sessió Especial Curts

The Book of Birdie

Elizabeth E. Schuch

Noves Visions Plus

The Bride

Svyatoslav Podgayevskiy

Panorama Fantàstic

The Brink

Jonathan Li

Òrbita - Cloenda (Fora de Competició)

The Crescent

Seth Smith

Noves Visions One

The Erlprince

Kuba Czekaj

Noves Visions Plus

The Farthest

Emer Reynolds

Panorama Documenta

The Great Flood

Bill Morrison

Seven Chances

The Heretics

Chad Archibald

Panorama Fantàstic

The Hunger

Kenneth Karlstad

Noves Visions - Petit format

The Killing of a Sacred Deer (El sacrificio de un ciervo sagrado)

Yorgos Lanthimos

Oficial Fantàstic Competición

The Lodgers

Brian O'Malley

Cloenda

The Misandrists

Bruce LaBruce

Noves Visions One

The Night Watchmen

Mitchell Altieri

Midnight X-Treme

The Nose

Jooim Kim

Anima't Cortos

The Predicament

Steven Baker

Sessió Especial Curts

The Ritual

David Bruckner

Oficial Fantàstic Competición

The Rocky Horror Picture Show

Jim Sharman

Homenatge a Susan Sarandon

The Shape of Water

Guillermo del Toro

Inauguració

The Supers

Yolanda Torres

Sesión Especial

The Tag Along 2

Cheng Wei-Hao

Panorama Fantàstic

The Wall

Doug Liman

Òrbita

Thirst Street

Nathan Silver

Noves Visions One

Tiger Girl

Jakob Lass

Noves Visions One

Tonight She Comes

Matt Stuertz

Midnight X-Treme

Ulrike's Brain

Bruce LaBruce

Noves Visions Plus

Valley of White Birds

Cloud Yang

Anima't Cortos

Vanzheimer

Carlos Albuger & Juan Diego Pimentel

Sessió Especial Curts

Viva el rey

Luís Téllez

Anima't Cortos

World of Darkness

Kevin Lee & Giles Alderson

Panorama Documenta

X

Raquel Choy Lainez

Sessió Especial Curts

Z Fest

David Cordero

Sessió Especial Curts

Zombiology: Enjoy Yourself Tonight

Alan Lo

Midnight X-Treme