EL FESTIVAL

DIRECTOR GENERAL DE LA FUNDACIÓ  
Xavier Duran

SUBDIRECTORA DE LA FUNDACIÓ
Mònica Garcia Massagué

DIRECTOR DEL FESTIVAL
Àngel Sala

SUBDIRECTOR DEL FESTIVAL
Mike Hostench

COMITÈ DE PROGRAMACIÓ
Àngel Sala
Mike Hostench
Diego López
Annick Mahnert
Domingo López
Enrique Garcelán
Gloria Fernández
Violeta Kovacsics
Victor Esquirol

ANIMA'T
Jordi Sánchez-Navarro

BRIGADOON
Diego López

SEVEN CHANCES
ACCEC (Associació Catalana de la Crítica i l’Escriptura Cinematogràfica)

SLATIX SITGES COCOON
Geoffrey Cowper

ADMINISTRACIÓ
Responsable
Natàlia Rey-Joly
Adjunta
Cristina Solé
Auxiliar
Nadia Mendiola 

TICKETING
Responsable
Àngel Mateos
Responsable d'invitacions
Paloma Casa
Responsable Taquilles Centre
Marta Castelló
Adjuntes
Laia Garcia
Ginebra Codina
Júlia Ferrer
Coordinador estand
Cesare Aceti
Auxiliars
Cruz Eveling Manzano
Juani Ginel
Carolina Márquez
Control d’accés

Sandrine Diedrich
Laia Giralt
Atenció al client
Guisla Virella
Isaac Carbonell
Jaume Mallandrich
Taquillers
Alba Bresolí
Blanca de Robles
Carla Moreno
Carlota Gómez
Guillem Garcia
Guisla Virella
Jaume Mallandrich
Laia Vilaubí
Maria Junyent
Xavier Huete

COMUNICACIÓ I PREMSA
Responsable
Santi Terraza
Responsable de premsa
Alba Laguna
Responsable de comunicació
Marta Andreu
Responsable de materials
Beatriz Morales
Adjunts de Premsa
Bàrbara Scuderi
Belén Àlvarez
Manel Carbonell
Dani Guerrero
Acreditacions i web
Eva Martín
Adjunta
Núria Sales
Redacció
Gloria Fernández
Enrique Garcelán
Xarxes socials
Daniel Gàmez
Becari
Sergi Páez
Coordinació traductors-intèrprets
Silvia Maristany
Adjunta
Tais Dueñas

PUBLICACIONS
Responsable

Violeta Kovacsics
Adjunt
Gerard Casau
Redactora
Mònica Jordán
Alan Salvadó
Toni Junyent
Fotògrafs
Jesús París
Miguel Angel Chazo

SITGES FILM HUB
Responsable
Alba Tomillero
Becaris
Marina Uroz
Andrea Moreno

SITGES CAMPUS
Responsable
Jordi Ojeda

COORDINACIÓ PEL·LÍCULES
Responsable
Elisabeth Sala
Adjunta
Marta Millet
Auxiliar
Núria Campreciós
Meritxell Civil

RELACIONS PÚBLIQUES
Responsable

Eloy Calvo
Coordinadores
Ares Rubio (industry)
Marta Forns
Acreditacions professionals
Marian López
Ashley Garrido
Atenció RRPP
Carmina Díaz
Claudia Henriques
Julia Frackowska
Linda Salas
Luca Di Leonardo
Mari Pérez
Patricia Baena
Rooming
Admayatescha Martínez Bordon
Secretari jurat
Adrià Guxens
Presentadors
Dafnis Balduz
Melina Matthews

PROTOCOL
Responsable
Antonio Rodríguez
Becària
Mireia Sánchez Garcia

COORDINACIÓ CONVIDATS
Responsable
Alicia Reginato
Adjunt
Aram Garriga
Becària
Ingrid Cumelles

VOLUNTARIS
Responsable
Owen John Holden
Adjunta
Marina Berlanga

ACTIVITATS PARAL·LELES
Responsable

Marta Artigas 
Adjunt
Joaquín Palacios

Magatzem
Andreu Miró

MÀRQUETING
Responsable
Teresa Lapuente
Adjuntes
Alba Sotoca
Eva Torres
Auxiliar
Lua Roca

PRODUCCIÓ
Responsable
Josep "Gari" Gràcia
Adjunts
Pere Milán
Alba Gràcia
Edu Sentís
Auxiliars
Adrià Roca
Cristian Beteta
Transportista
Xavier Montaner
Regidor Auditori
Carles Molina
Adjunt
Xavier Sentís
Regidor Sala Tramuntana
David Iniesta
Adjunt
Federico Alejandro Zani
Regidor Prado
Ramon Artigas
Adjunt
Toni Tudela
Regidor Retiro
Axel Neumann
Adjunt
David Ramírez
Regidor Centre Cultural Miramar
Joaquim Martí
Regidora Brigadoon
Núria Gonzalvo
Porters
Anna Solís
Begoña Ávila
David Almirall
Dre Julian Wilson
Franscesc Piqué
Genís Hernández
Javier Montalban
Joaquín Jiménez
Lucas Pérez
Raimon Molinari
Raquel Gómez

TRANSPORT
Responsable

Dani Arbonés
Adjunt
Genís Muntané
Conductors
Albert Cano
Calan Framé
Carlos Navarro
Daniel Sáez
Joan Marc Roca
Joan Pulido
Jordi Roch
Josep Boada
Lluís Artigas
Manuel López
Mona Hüguel
Rafael Viana
Raul Roch